شناسهٔ خبر: 32348090 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

همایش همبستگی با سپاه در محکومیت اقدام آمریکا در بیروت برگزار شد

علما و شخصیت‌های سیاسی مقاومت در همایشی در بیروت ضمن اعلام همبستگی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، اقدام خبیثانه آمریکا را محکوم کردند.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، علما و شخصیت‌های سیاسی مقاومت در همایشی در بیروت با شعار "سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شریک پیروزی‌های منطقه" ضمن اعلام همبستگی با سپاه پاسداران، اقدام خبیثانه آمریکا در قرار دادن نام این نهاد مردمی و انقلابی در لیست گروه‌های تروریستی را محکوم کردند.

در این همایش، شیخ ماهر حمود، رئیس اتحادیه علمای مقاومت اسلامی پایبندی عملی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به آرمان فلسطین را خاری در چشم آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست و گفت علت این اقدام خبیثانه آمریکا به خاطر شکست‌های متعدد جبهه استکبار از محور مقاومت با هدایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران است.

علی عبدالکریم علی، سفیر سوریه در لبنان نیز در این مراسم با تقدیر از جایگاه انکارنشدنی سپاه پاسداران در دفع شر تروریست‌های محور عبری، عربی، آمریکایی از منطقه خاطرنشان کرد، قدرت امروز سپاه و محور مقاومت به خاطر جایگاه مردمی آن‌ها در منطقه است.

احمد حسینی، کاردار سفارت جمهوری اسلامی ایران در لبنان نیز ضمن احمقانه خواندن اقدام آمریکا اظهار کرد این اقدام خدمتی دیگر به رژیم اشغالگر قدس و باعث محبوبیت بیشتر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بین مردم منطقه شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

نظر شما