شناسهٔ خبر: 32347981 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

شفر: بازی با ماشین سازی آخرین شانس برای قائدی بود؛ مقابل پدیده به فرشید باقری نیاز داریم

سرمربی استقلال می‌گوید من سال‌ها بازیکن بوده‌ام و می‌دانم در ذهن بازیکن چه می‌گذرد. سرکوب بازیکن راحت است اما باید به او شانس داد تا بهترین عملکرد را داشته باشد.

صاحب‌خبر -

طرفداری- وینفرد شفر، سرمربی استقلال پس از پیروزی تیمش مقابل ماشین سازی تبریز در هفته بیست و ششم لیگ برتر اظهار داشت

وینفرد شفر بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل ماشین سازی در نشست خبری گفت:

تبریک می‌گویم به تیم و هواداران دیروز هم در نشست خبری از هواداران خواهش کردم که تا دقیقه ۹۰ یا ۹۵ به تیم کمک کنید جدا از اینکه چه نتیجه ای می گیریم.

به نقل از فارس، وی ادامه داد:

هواداران ما عالی بودند و تیم ما کمی خسته شده بود اما هواداران به ما خیلی کمک کردند به خاطر بازی با الهلال و تیم دیگر در آسیا همه بازیکنان با تمام توان کار کردند. در اصفهان هم گفتم که فرشید اسماعیلی بعد از دربی برایش مشکل پیش آمد و جریمه اش هم کردم اما به او گفتم با صدرصد توان تلاش کن و هر وقت خسته شدی تعویضت می‌کنم . قائدی هم دو هفته پیش اشتباه کرد و به او گفتم این آخرین شانسی است که به تو می‌دهم و در تمرینات عالی بود و برای ما هم امروز گل زد وقتی بازیکنی اشتباه کرد نباید همیشه جریمه کرد.

وی افزود:

دو بازیکن بایرن‌مونیخ در زمین با هم دعوا کرد اما در بازی بعدی یکی از آنها به میدان آمد و گل هم زد خیلی راحت است بگویم من رئیسم و تو اخراجی. اگر هر بازیکن به خاطر اشتباهش اخراج کنیم دیگر بازیکنی باقی نمی‌ماند مهم‌ است که در تمرین بازیکنان کار کنند چطور کار کنند و بهترین عملکرد داشته باشند فلسفه من این است.

شفر تصریح کرد:

در بازی بعدی نورافکن را نداریم، علی کریمی را داریم اما به فرشید باقری هم نیاز داریم. این را به مدیرعامل باشگاه هم نوشته‌ام او باید جریمه می‌شد و جریمه‌اش هم درست بود. در نهایت باید ببینیم چه چیزی برای تیم خوب است. فرشید اسماعیلی صددرصد آماده نبود اما با تمام توانش بازی کرد و بعد خسته شده و تعویضش کردیم مهدی قائدی هم همین طور.

سرمربی آلمانی خاطرنشان کرد:

من سال‌ها بازیکن بوده‌ام و می‌دانم در ذهن بازیکن چه می‌گذرد. سرکوب بازیکن راحت است اما باید به او شانس داد تا بهترین عملکرد را داشته باشد. در لیگ قهرمانان آسیا الهلال بیشتر از ما استراحت داشته است. باید وقت داشته باشیم و تیم‌ها را آنالیز کنیم این کار برای فوتبال‌مان بهتر است و باید ببینیم چه چیزی بهتری داشته باشیم و چگونه کارها را بهبود ببخشیم تا در زمین بهترین عملکرد را داشته باشیم. نباید فقط بگویم الهلال را ببریم بلکه باید به دنبال راه بردن باشیم باید اول راه بردن را پیدا کنیم. فشردگی مسابقات و رفت‌وآمدای تیم باعث شده بازیکنان خسته شوند به همین خاطر میلاد امروز نیمکت‌نشین بود ایسما هم تعویضی به میدان آمد و این تیم است که داخل زمین بازی می‌کند نه بازیکن.

نظر شما