شناسهٔ خبر: 32347962 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: حوزه | لینک خبر

معاون هماهنگ کننده سپاه استان قم:

لازمه گره گشایی از مشکلات اقتصادی، مدیریت جهادی و باور به اقتصاد مقاومتی است

حوزه/ معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) استان قم تصریح کرد: بی شک لازمه گره گشایی از مشکلات اقتصادی، مدیریت جهادی و باور به اقتصاد مقاومتی است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری «حوزه»  سرهنگ پاسدار مهدی کبیری، طی سخنانی در جلسه ستاد رونق تولید سپاه استان قم با تاکید بر این که کمک به فراهم سازی زمینه رونق تولید در کشور و تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، وظیفه همگانی است، اظهار داشت: به لطف الهی در سال های گذشته و پس از ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری ، اقدامات بسیار خوبی با دبیری و پیگیری سازمان بسیج سازندگی سپاه قم شروع شده و در سال جاری به خصوص در راستای شعار محوری سال، این برنامه ها با تشکیل ستاد رونق تولید در سپاه استان قم و تقسیم وظایف بین رده ها با قوت ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در همین رابطه در سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) کمیته های مختلفی همچون شناسایی و فعال سازی ظرفیت های بلااستفاده، شناسایی و رفع موانع تولید، شناسایی عرصه ها و فرصت های نوین و... تشکیل شده و به حول و قوه الهی و در سایه مدیریت و عزم و اراده جهادی، در سال 98 شاهد تحولات مطلوبی در این عرصه ها خواهیم بود.

کبیری با بیان این که بدون مدیریت جهادی و باور عمیق به اقتصاد مقاومتی، نمی توان به گره گشایی از مشکلات اقتصادی پرداخت ، ابراز داشت: در شرایطی که دشمن ناجوانمردانه ، حلقه تحریم و فشار اقتصادی را تنگ تر کرده ، ما باید از ظرفیت عظیم مردم و به خصوص شجره طیبه بسیج در زمینه اقتصاد مقاومتی و رونق تولید نهایت استفاده را ببریم و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچون گذشته در این عرصه ها، پیشگام حمایت از تشکل های مردمی و بسیجی به خصوص در امر اشتغال زایی و بسترسازی برای رونق تولید ملی است.

۳۱۳/۸

نظر شما