شناسهٔ خبر: 32347905 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم ۱۱۰ ثانیه‌ای پیشگیری از اعتیاد

سرپرست اداره آموزش همگانی معاونت اجتماعی فارس گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی فیلم ۱۱۰ ثانیه‌ای تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، کارمند رتبه ۱۵ مهدی نعمایی اظهار کرد: جشنواره ملی فیلم ۱۱۰ ثانیه‌ای با موضوع «پیشگیری از اعتیاد» با توجه به دغدغه‌های مردم و رهبر انقلاب درباره مقابله با پدیده خانمان‌سوز اعتیاد توسط معاونت اجتماعی ناجا با شعار «مردم و امنیت» برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: جشنواره ملی فیلم ۱۱۰ ثانیه‌ای پلیس در سه قالب انیمیشن، مستند و داستان منطبق بر محور باورها، اعتقادات دینی و هنجار‌ها در پیشگیری از اعتیاد، باور‌های غلط، ناآگاهی و اعتیاد، سبک زندگی، تغییرات اجتماعی و اعتیاد، خانواده و اعتیاد، دوره نوجوانی، بلوغ، دوستان و اعتیاد، فضای مجازی، جنگ نرم و اعتیاد، پیامد‌های گرایش به اعتیاد، نقش محیط‌های ناسالم و پر خطر در بروز و شیوع اعتیاد، نقش ورزش و تفریحات در پیشگیری از اعتیاد و نقش سازمان‌های دولتی و مردم نهاد به اجرا در می‌آید.

سرپرست اداره آموزش همگانی معاونت اجتماعی پلیس فارس بیان کرد: تولید آثار کوتاه، جذاب و تصویری خلاقانه با موضوع آسیب‌های مرتبط با استعمال و توزیع مواد مخدر، تجلیل از هنرمندان مروج قانون و مفاهیم اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر از طریق رشته فیلم سازی، از جمله اهداف برجسته این جشنواره فرهنگی و هنری است.

وی ضمن اعلام تمدید مهلت ارسال آثار این جشنواره تا تاریخ ۳۰ اردیبهشت‌ماه سال ۹۸، از متقاضیان خواست برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط و مقررات جشنواره به آدرس festival۱۱۰.tebyan.net مراجعه کنند.

انتهای پیام/چ

مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم ۱۱۰ ثانیه‌ای پیشگیری از اعتیاد

نظر شما