شناسهٔ خبر: 32347635 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: پارسینه | لینک خبر

وزیر اطلاعات: تحرکات آمریکا افول آن را آشکار‌تر می‌کند

وزیر اطلاعات با صدور پیامی گفت: سردمداران آمریکا متوسل به رفتار‌ها و اعمال نابخردانه شده که این تحرکات، افول ابرقدرتی رو به زوال آن‌ها را آشکارتر می‌سازد.

صاحب‌خبر -

حجت الاسلام سید محمود علوی روز چهارشنبه بیست و هشتم در پیامی بمناسبت فرارسیدن عید بزرگ نیمه شعبان و هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان تاکید کرد: در شرایطی ایام با شکوه بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان (ع) را پاس می‌داریم که سردمداران آمریکای جنایتکار از سر استیصال و سردرگمی حاصل از شکست‌های پی درپی که با همت بلند مجاهد مردان این دیار به ثمر نشسته است، متوسل به رفتار‌ها و اعمال نابخردانه گردیده و این تحرکات، افول ابرقدرتی رو به زوال آن‌ها را آشکارتر می‌سازد.

وی افزود: امروز سربازان عرصه‌ی گمنامی در پایگاه عظیم مبارزه و جهاد، توانمندتر از پیش با ایمان و اراده استوار و چشمانی تیزبین، لحظه‌ای از رصد تحرکات موذیانه و مزورانه‌ی دشمنان غفلت ننموده و همچنان نوید‌های خوشی را برای شما ملت ولایتمدار و انقلابی رقم خواهند زد.

علوی تصریح کرد: فرزندان ملت غیور ایران در پایگاه عظیم مبارزه و جهاد تا پای جان از ارزش‌های انقلاب اسلامی و امنیت ملت شریف ایران دفاع نموده و همواره خادم شما ملت شریف و پاسدار راه شهدای عزیز خواهند بود.

نظر شما