شناسهٔ خبر: 32347602 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

نماینده فرمانداران استان تهران در دشت آزادگان:

۲۰۰ماشین سنگین مشغول تحکیم سیل بند بستان به سوسنگرد هستند

تهران- نماینده فرمانداران استان تهران در دشت آزادگان گفت: ۲۰۰ کامیون کمپرسی و سایر ماشین آلات سنگین به صورت شبانه روزی مشغول تحکیم سیل بند بستان به سوسنگرد هستند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، حسین توکلی کجانی عصر چهارشنبه در نشست با اعضای ستاد بحران استان تهران در دشت آزادگان اظهار داشت: به رغم عملیات مستمر و شبانه روزی تیپ‌ها و تیم‌های عمرانی و تخصصی در این منطقه هنوز از حجم آب ورودی به منطقه بستان کاسته نشده اما نیروهای عملیاتی مشغول تلاش شبانه روزی هستند.

توکلی کجانی در ادامه با بیان اینکه ۲۰۰ کامیون کمپرسی و سایر ماشین آلات سنگین به صورت شبانه روزی در حال تلاش هستند گفت: این ماشین آلات در پی آن هستند که با تحکیم نهایی این سیل بند جاده بستان به سوسنگرد را برای تردد ایمن اهالی منطقه آماده کنند.

وی در خصوص آبگرفتگی موجود در ۸ روستای شهرستان دشت آزادگان نیز افزود: ۸ نماینده از سوی فرمانداری این شهرستان به ستاد مدیریت بحران استان معرفی شده و هماهنگی‌های لازم برای همکاری میان جمعیت هلال احمر استان تهران و نمایندگان محلی به عمل آمده است.

فرماندار ملارد اظهار داشت: بحث برآورد خسارات و اقدام در راستای جبران آن نیز توسط بنیاد مسکن استان خوزستان در روستاها در حال انجام است.

نظر شما