شناسهٔ خبر: 32347592 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

شکری: تمرکزم بر روی کسب مدال طلای قهرمانی آسیا است

ملی پوش دوچرخه سواری گفت: تمام تمرکزم بر روی کسب مدال طلای قهرمانی آسیا است تا بتوانم سهمیه المپیک را کسب کنم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، فراز شکری ملی پوش دوچرخه سواری کوهستان کشورمان یکی از شانس‌های کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو محسوب می‌شود. این بازیکن  با عقد قرارداد ۲ ساله به تیم  giant_liv_polimedical کشور ایتالیا پیوسته است و تمریناتش را با این تیم پی گیری می‌کند.

در این راستا فراز شکری در گفتگو با خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد: یک برنامه ۱۲۰ روزه در پیش داریم که تمرکز اصلی بر روی کسب مدال طلای قهرمانی آسیا است. تمام انرژی را برای این فاز از برنامه خواهیم گذاشت. تنها راه برای حضور در المپیک کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی است. در حال حاضر با  تیم Giant_liv_polimedical ایتالیایی  قرارداد ۲ ساله بسته ام که در این تیم علاوه بر من دو دوچرخه سوار کلمبیایی و یک دوچرخه سوار ایتالیایی حضور دارند. یکی از بازیکنان کلمبیایی نفر سوم قهرمانی جهان ۲۰۱۸ در بخش ماراتن است. حضور در این تیم بر روی عملکردم در تیم ملی تاثیر مثبت خواهد داشت. هر چقدر که من قوی‌تر باشم به تیم ملی کمک بیشتری می‌شود.

او افزود:از وضعیت اردو‌های تیم ملی کوهستان خبری ندارم. با توجه به هماهنگی‌های لازمی که با فدراسیون انجام شده است حدود ۳ ماه ایتالیا خواهم بود و پس از آن به قهرمانی آسیا اعزام خواهم شد.

انتهای پیام/

اظهارات شکری درباره آخرین وضعیت خود برای قهرمانی آسای دوچرخه سواری

نظر شما