شناسهٔ خبر: 32347456 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

مهاجری: داوران بازی شهامت لازم را نداشتند/ بازیکنانم می‌گویند حق ما را خوردند

محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز به دنبال شکست تیمش مقابل استقلال به انتقاد از داور این بازی پرداخت.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمدرضا مهاجری پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: پیش‌بینی بازی سختی را مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی داشتیم. قبل از بازی تمهیدات فنی لازم را در نظر گرفته بودیم، اما در نهایت شکست خوردیم. جا دارد به تیم داوری هم خسته نباشید بگویم، اما به نظرم آنها شهامت لازم را نداشتند.

وی افزود: بازیکن ما دقیقه یک نفوذ کرده بود و من نمی‌دانم آن صحنه پنالتی بود یا نبود، اما مسلماً بازیکن تیم حریف باید اخراج می‌شد. یه آمار بگیرید که داوران پشت دروازه چه کار می‌کنند. وقتی بازیکن از پشت شارژ می‌شود، داوران پشت دروازه باید حواس‌شان باشد. با هزار بدبختی تیم را آماده می‌کنیم و بچه‌های ما با تمام وجود بازی می‌کنند، اما ببینید در چهار بازی اخیر چه اتفاقاتی برای ما رخ داده است. در بازی با فولاد در دقیقه 90 پنالتی ما را نگرفتند، در بازی با نساجی خطای پنالتی روی مهدیزاده را نگرفتند و ... . حالا من کاری به بازی‌های گذشته و به بازی با پرسپولیس ندارم، اما فقط درباره همین چهار بازی قبلی می‌گویم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز خاطر نشان کرد: من در رختکن به بازیکنانم چه چیزی بگویم؟ می‌گویند حق ما را می‌خورند، چه حرفی دارم به آنها بزنم؟ استقلال خوشبختانه تمام امکانات و بازیکنان زیادی دارد و نیازی به این چیزها ندارد. کاش داوران ما شهامت داشته باشند و فشار از روی آنها برداشته شود. به‌هرحال باید فراموش کنیم. اگر داوری مشکلی نداشت، ما می‌توانستیم با گل از ورزشگاه آزادی خارج شویم، اما اکنون باید این بازی را فراموش کنیم و به فکر بازی‌های بعدی باشیم.

مهاجری در واکنش به این مسئله که بازیکنان تیمش از جمله فرناندو دخسوس وقت تلف می‌کردند، گفت: شما بازی را دیدید که در نیمه اول ما چند موقعیت گل داشتیم؟ ما فوتبال بازی کردیم یا ضدفوتبال؟ چگونه می‌گویید دخسوس وقت تلف کرد؟ با استراتژی امروزمان سه چهار موقعیت گل داشتیم و راه رسیدن به دروازه استقلال را پیدا کرده بودیم، اما قبول ندارم که وقت تلف کردیم. در یک بازی، وقتی ما 10 نفره شده و تحت فشار بودیم از فرناندو دخسوس خواستیم روی زمین بیفتد، اما این کار را نکرد. اگر بازیکن دیگری را می‌گفتید من قبول می‌کردم، اما دخسوس را اصلاً قبول ندارم. من دنبال ضدفوتبال نیستم که امتیاز بگیرم و در این مدتی که مربی بودم سعی کردم این روحیات به تیمم منتقل نشود و فوتبال بازی کنیم.

 

انتهای پیام/

نظر شما