شناسهٔ خبر: 32347229 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: طرفداری | لینک خبر

استقلال 1-0 ماشین سازی؛ بازگشت شیرین باشوی کوچک با حفظ استقلال در کورس قهرمانی

فرصت سوزی استقلالی‌ها در ورزشگاه آزادی!

صاحب‌خبر -

طرفداری- در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران تیم استقلال مقابل ماشین سازی تبریز صف‌آرایی کرد و در پایان شاگردان شفر توانستند با تک گل زیبای مهدی قائدی حریف خود را با نتیجه 1 بر 0 از پیش رو بردارند.

مشخصات بازی

استقلال تهران-ماشین سازی تبریز
تهران-ورزشگاه آزادی
چهارشنبه 28 فروردین 1398 ساعت 20:15
داوران: سیدعلی-کمک ها: سعید قاسمی – حمید سبحانی

ترکیب دو تیم

ترکیب

گزارش بازی

نیمه اول را شاگردان شفر بهتر آغاز کردند. در دقیقه 5 شوت سعید مهری از محوطه جریمه را سید حسین حسینی دفع کرد. در ادامه استقلال موقعیت‌های جسته و گریخته‌ای روی دروازه ماشین سازی ایجاد کرد که اکثر این حملات با دفع مدافعان و خروج‌های به موقع ده خسوس مهار شد. استقلال در روبرو شدن با دفاع مطلق ماشین سازی مجبور شد تا رو به شوت‌های از راه دور و سانتر بیاورد که در این بین خسرو حیدری، علی کریمی و داریوش شجاعیان نقش بیشتری ایفا کردند. اما در پایان نیمه دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

در نیمه دوم وینفرد شفر خسرو حیدری را بیرون برد و دانشگر را وارد زمین کرد تا پژمان منتظری در دفاع راست بایستد. این حربه شفر کارساز نیفتاد و تنها در دقیقه 61 منشا با پاس خود پاتوسی را در موقعیت گل قرار داد که ضربه خطرناک این بازیکن را مدافعان دفع کردند و در ادامه شوت نورافکن نیز بلاک شد. ورود مهدی قائدی به درون زمین تحرک خاصی به خط حمله استقلال بخشید. در دقیقه 79 پاس فوق العاده پاتوسی به عمق دفاع ماشین سازی را مهدی قائدی در اختیار گرفت و قائدی از خروج ده خسوس نهایت استفاده را برد و توپ را از بالای سر او به زیبایی به درون دروازه فرستاد تا شاگردان شفر 1 بر 0 پیش بیفتند.

نظر شما