شناسهٔ خبر: 32347122 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

همبستگی ارتش و سپاه خاری در چشم دشمنان

فرمانده سپاه اردبیل در دیداربا فرمانده تیپ ۴۰ ارتش با تبریک روز ارتش بر همبستگی نیروهای مسلح تأکید کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سردار جلیل بابازده امروز در دیدار با فرمانده تیپ ۴۰ ارتش با تبریک فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی اظهار کرد: همبستگی ارتش و سپاه خاری است در چشم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کسانی که چشم دیدن وحدت ارتش و سپاه را ندارند و به دنبال ایجاد رخنه میان این دو نیروی مقدس نظام هستند.

وی افزود: دشمنان باید این را بدانند که ارتش و سپاه برای پیشبرد اهداف نظام و نابودی دشمنان اسلام و کشور تا پای جان در کنار هم خواهند بود.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: ارتش معظم در طول دوران هشت سال دفاع مقدس همچون کوه‌های با صلابت مقتدرانه در دوران دفاع مقدس و در عملیات‌های بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر در کنار سپاه در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و امروز ما باید قدردان تلاش‌های این نیرو‌های عزیز باشیم.

بابازاده از خدمات ارزنده ارتش در امدادرسانی و خدمت به مردم سیل‌زده کشور قدردانی نمود و گفت: نیروهای ارتش در حادثه سیل کشور شرافت و مردانگی خود را به نمایش گذاشتند.

وی بیان داشت: دشمنان ما باید بدانند که سپاه و ارتش تحت امر مقام معظم رهبری است و همیشه در کنار هم خواهند بود و  از یکدیگر جدا نمی‌شوند.

سرهنگ محمود سلیمانیان فرمانده تیپ ۴۰ متحرک هجومی ارتش اردبیل نیز در این دیدار با اشاره به اینکه یکی از شاخصه‌های نیرو‌های مسلح ولایت پذیری است،تصریح کرد: اتحاد و انسجام سپاه و ارتش نقش بزرگی در دوران هشت سال دفاع مقدس داشت و هر دو مجموعه انقلابی یک هدف را پیش رو دارد و همه ما سرباز مقام معظم رهبری هستیم.

وی افزود: دشمن از اتحاد و انسجام این دو مجموعه ناکام مانده است و از همه ابزار‌های خود برای اختلاف‌افکنی میان سپاه و ارتش استفاده می‌کند، ولی به حول و قوه الهی تمامی نقشه‌های آنان نقش بر آب شده و روز به روز بر این وحدت و همدلی اضافه می‌شود.

سلیمانیان ادامه داد: وحدت ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اعتقادی قلبی در بین نیرو‌های مسلح ایران برای دشمنان بیم دهنده و برای ملت شادی‌آور و شورآفرین است.

انتهای پیام/3463/611

برچسب‌ها:

نظر شما