شناسهٔ خبر: 32347118 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

انارکی‌محمدی در گفت‌و‌گو با میزان:

کرمان در حالت آماده باش قرار دارد/ گزارش مناطق حادثه‌خیز استان تهیه شد

خبرگزاری میزان- عضو مجمع نمایندگان استان کرمان با بیان اینکه این استان در حال حاضر در حالت آماده باش قرار دارد، گفت: در جریان این بازدید‌ها از کانال‌های آبی استان، مواردی مورد اصلاح قرار گرفت، چرا که در برخی مناطق مسیر رودخانه‌ها باید خالی می‌شد‌ و البته بیشتر لایروبی این رودخانه‌ها مهم و ضروری به نظر می‌رسید.

صاحب‌خبر -
احمد انارکی‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، گفت: با توجه به هشدار‌های تازه مبنی بر شرایط جوی جدید و تشدید بارندگی‌ها و ایجاد سیل در برخی استان‌ها مانند کرمان، در چند روز اخیر به اتفاق مسئولین این استان جلساتی را داشته و بازدید از برخی مناطق استان کرمان انجام شد.
 
وی با بیان اینکه در حال حاضر استان کرمان در حالت آماده باش قرار دارد، بیان داشت: در جریان این بازدید‌ها از کانال‌های آبی استان، مواردی مورد اصلاح قرار گرفت، چرا که در برخی مناطق مسیر رودخانه‌ها باید خالی می‌شد‌ و البته بیشتر لایروبی این رودخانه‌ها مهم و ضروری به نظر می‌رسید.
 
این نماینده مجلس تصریح کرد: در حال حاضر مسئولین فرمانداران و استانداران و نیرو‌های امدادی در این استان از لحاظ ارائه خدمات آمادگی لازم را دارند.
 
انارکی‌محمدی اضافه کرد: در شرایط کوتاه مدت تذکرات به مسئولین برای مقابله با بحران سیل داده شده است، اما در بلند مدت به دنبال این هستیم تا نقاط حادثه‌خیز استان با کمک سازمان جنگل‌ها و مراتع شناسایی و مشکلات آنها رفع شود.
 
عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس گفت: همچنین در این راستا، به کمک مجمع نمایندگان استان کرمان گزارش مناطق حادثه‌خیز این استان را تهیه و در اختیار رئیس سازمان جنگل‌ها و مراتع گذاشته‌ایم. مقرر شده تا در جلسه با رئیس سازمان جنگل‌ها و مراتع نیاز‌های استان بیان و برای حل مشکلات آنها فکری شود.
 
انتهای پیام/

نظر شما