شناسهٔ خبر: 32347100 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: فردا | لینک خبر

تعقیب و گریز در شهرقدس؛ سقوط مجرم به دریاچه

روز گذشته طی تعقیب و گریز پلیس نیروی انتظامی شهرستان قدس با دو مجرم تا دریاچه شهر قدس، اخباری مبنی بر سقوط یکی از این افراد به دریاچه شنیده شد که طی گفت‌وگو با مسؤولین مربوطه قطعیت سقوط مجرم به دریاچه تائید نشده و جنازه مجرم نیز تا به اکنون پس از جست‌وجوهای عوامل آتش‌نشانی پیدا نشده است.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری فارس: خبری مبنی بر سقوط یک نفر در دریاچه تازه به وجود آمده شهر قدس در محدوده معادن شهر قدس به گوش رسید که ما را بر آن داشت تا برای اطلاع از جزئیات بیشتر موضوع با مسوولان مربوطه گفت‌وگو کنیم.

محسن همیانی رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری قدس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرقدس اظهار داشت: روز گذشته بااطلاع نیروهای انتظامی مبنی بر سقوط فردی در داخل دریاچه شهر قدس که گویا جرمی هم مرتکب شده بوده است، نیروهای سازمان آتش‌نشانی در محل حاضر شدند.

وی افزود: از لبه ارتفاع تا سطح آب حدود ۸ متر ارتفاع و ۱۱ متر نیز عمق خود آب دریاچه می‌باشد که یکی از متهمان دستگیر و نفر دوم به داخل آب افتاده که عوامل آتش‌نشانی و غواصان به همراه تجهیزات در محل حضور یافتند که بعد از غواصی چیزی یا جنازه‌ای یافت نشد البته این نکته حائز اهمیت است که محدوده دریاچه محیط کوچکی نیست و بسیار بزرگ است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری قدس بیان داشت: شکی در بین عوامل انتظامی به وجود آمد که شاید این متهم بعد از طی شنا کردن مسافتی از طرف دیگر دریاچه خارج‌شده و هنوز در قطعیت غرق شدن این فرد شک وجود دارد و محلی هم که این فرد در آن نقطه سقوط کرده بوده، دید کامل نداشته که آیا فرد غرق‌شده بوده و یا خارج‌شده است.

همیانی گفت: درهرصورت عوامل آتش‌نشانی و غواصان هم روز گذشته و نیز امروز در محل حاضر شدند و عملیات جستجو را انجام دادند و تا ظهر امروز که به موردی برنخوردند و تلاش جستجوی عوامل آتش‌نشانی ادامه خواهد داشت.

سید رضا اینانلو معاون سیاسی انتظامی فرمانداری قدس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس خاطرنشان کرد: تعقیب و گریزی روز گذشته بین پلیس و مجرم روی‌داده که بعضا می‌گویند در دریاچه افتاده است که قطعیتی در این موضوع وجود ندارد و اخبار ضدونقیضی در این خصوص وجود دارد.

نظر شما