شناسهٔ خبر: 32346888 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

آیا نمایندگان مجلس سند چشم‌انداز ملی را خوانده‌اند؟

عضو هیئت علمی دانشگاه سوره گفت: چند سال پیش از نماینده مجلسی سوال شده بود که آیا سند چشم‌انداز ملی را خوانده‌اید، پاسخ داده بود که حدود ۳۰۰ صفحه آن را خوانده‌ام، در حالی که کل سند چشم‌انداز ملی یک صفحه است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، امید علی مسعودی در کرسی آزاد اندیشی رسانه و شعار سال که عصر امروز به همت دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: این که گفته می‌شود نهادسازی کار درستی نیست، حرفی اشتباه است. اگر در اندیشه امام بسیج ساخته نمی‌شد، کشور را نمی‌شد اداره کرد.

وی افزود: نهادسازی بد نیست، اما باید نهادسازی حزب اتفاق بیفتد که همانند سراسر جهان نهاد در مقابل کارهایی که انجام می‌دهد پاسخگو باشد.

این عضو هیئت علمی دانشگاه سوره خاطر نشان کرد: جنگ اقتصادی که در حال حاضر درگیر آن هستیم، از جنگ نظامی در مقابل صدام بزرگتر است و نیاز به بسیج عمومی مردم وجود دارد.

مسعودی با تاکید بر لزوم پیگیری شعار سال توسط رسانه گفت: سابقاً همایشی در دانشگاه صدا و سیما برگزار شد و در آنجا از چند تن از نمایندگان مجلس در مورد مطالعه سند چشم‌انداز ملی پرسیده شد که یکی از آنها طفره رفت و دیگری گفت برای خواندن حدود 300 صفحه آن فقط وقت صرف کرده‌ام، این در حالی است که کل سند چشم‌انداز ملی یک صفحه است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

نظر شما