شناسهٔ خبر: 32346784 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

ژست هالیوودی ترامپ نشانه شکست کاخ سفید است

ایلام - ایرنا - فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام روز چهارشنبه با انتشار پیامی ضمن قدردانی از حمایت مردم و مسئولان این استان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: ژست هالیوودی رییس جمهوری امریکا نشانه شکست توطئه های خاورمیانه ای کاخ سفید است.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا، از روابط عمومی و تبلیغات سپاه استان ایلام سرهنگ جمال شاکرمی دراین پیام با تقدیر از اقشار مختلف مردم تصریح کرد: حمایت صمیمانه اقشار مختلف مردم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بزرگترین و محکم ترین پاسخی ممکن به دشمنان نظام و انقلاب اسلامی است.
متن پیام فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام به این شرح است :
آنچه که مردم عزیز و افکارعمومی دنیا در روزهای اخیرا از اقدامات احمقانه و غیر قانونی رئیس جمهور ماجراجوی رژیم ایالات متحده آمریکا و اطرافیان افراطی وی در قرار دادن 'سپاه پاسداران انقلاب اسلامی' در زمره سازمان‌های تروریستی جهان، شاهد بوده اند ؛ محصول کینه و عصبانیت آنان از شکست های زنجیره ای این نظام فرعونی در منطقه و دریافت ضربات مهلکی است که از ملت ایران و این نهاد مردمی، انقلابی، پیشتاز و موفق در مبارزه با تروریسم متحمل شده اند.
ارسال پیام های محبت آمیز مردم و مسئولان و البته حضورگسترده و دشمن شکن اقشارمختلف مردم و مسئولان استان ایلام در تظاهرات نمازجمعه سراسر استان ، در حمایت از فرزندان سپاهی خود ، نشان از پیوند عمیق و ناگسستنی غیور مردان و شیرزنان ایلامی در دفاع از ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و حفظ پایه ها و ارکان اقتدار حکومت اسلامی است.
این وحدت و همدلی ، فارغ از سلایق فکری و سیاسی ، بزرگترین و محکم ترین پاسخی است که می توان به دشمنان نظام و انقلاب داد.
به طور قطع معرفی سپاه در فهرست سازمان ها و گروه های تروریستی با ژست هالیوودی از سوی رئیس جمهوری امریکا نشانه ای از شکست معادلات سیاسی و نظامی این کشور در خاورمیانه به ویژه کشورهای سوریه، یمن، فلسطین، لبنان و عراق است تا با این کار احمقانه بر ناکامی های خود سرپوش بگذارد.
این سیاست نابخردانه، و ناشیانه دولتمردان و اتاق فکر آمریکا که رئیس جمهور احمق و دیوانه ای همچون ترامپ آنرا اعلام می کند ، نه تنها از اقتدار و محبوبیت داخلی و خارجی سپاه نمی کاهد بلکه باعث خواهد شد که سپاه به عنوان نیروی نظامی و مقتدر در خارج از مرزهای کشور به ویژه منطقه خاورمیانه محبوب تر از گذشته شود.
واقعیت این است که سپاه نیرویی مردمی و حامی همه مظلومان و ملت های ستم دیده بوده به طوری که عملکرد سپاه در سال های آغازین راه اندازی تاکنون گواه این رویکرد بوده جایی که یک تنه و مقتدارانه مقابل تروریست ها تکفیری و جنایتکار ایستاد و پوزه آنها را به خاک مذلت نشاند. و در بعد داخلی نیز سپاه پاسداران با پشتوانه بسیج مردمی در عرصه های نبردفرهنگی ، امنیتی و دفاعی ، جهادعلمی، سازندگی و محرومیت زدایی ، اقتصادمقاومتی و سایرعرصه های مورد نیاز کشور خالصانه و بدون هیچ چشمداشتی تمام توان خود را بکار بسته است و ان شالله با اقتدار در این راه استوار و پایدار خواهد ماند.
این حضور باصلابت و اعلام پشتیبانی مردم غیور استان ایلام درحمایت از فرزندان سپاهی خود ، بیشتر از گذشته ما را به راه جهاد و شهادت که به تاسی از بزرگ پاسدار دشت کربلا حضرت آقا اباعبدالله الحسین (ع) و به فتوا و دستور امامین انقلاب اسلامی در پیش گرفته ایم مصمم و مطمئن کرد.
اینجانب وظیفه خود می دانم به عنوان یکی از فرزندان انقلاب و برخاسته ازمتن مردم ،از کلیه اقشار مختلف مردم، زنان و مردان و جوانان ، خانواده معزز شهدا ،جانبازان ایثارگران، اقشار بسیجیان، مراکز آموزشی و دانشگاهی بخصوص دانشجویان عزیز ، اصناف و بازاریان ،حوزه های علمیه ، نیروهای نظامی و انتظامی، نماینده محترم ولی فقیه دراستان ،ائمه جمعه و جماعات استان، استاندارمحترم، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، رییس کل محترم دادگستری و دادستان استان ،مسولان و مدیران ادارات و نهادهای استان و شهرستانها که با عمل انقلابی و با پوشیدن لباس مقدس سپاه ، ضمن محکوم نمودن اقدام خصمانه آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب در تروریستی خواندن سپاه ، احساسات پر از لطف و برادرانه خویش با نهاد مقدس سپاه پاسداران را ابراز کردند ، صمیمانه قدردانی و سپاسگزاری نمایم.
سرهنگ پاسدارجمال شاکرمی ، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام
7172/6034

نظر شما