شناسهٔ خبر: 32346701 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: بسیج نیوز | لینک خبر

مسئول بسیج جامعه زنان آذربایجان غربی خبر داد صفیه محمودزاده امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در ارومیه، اظهار کرد: زنان و دختران بسیجی آذربایجان غربی تا کنون بیش از ۱۳۰ میلیون تومان به صورت نقد و قریب به ۲۰۰ میلیون تومان به صورت غیرنقدی برای اهدا به سیل زدگان کمک کرده اند.

جمع آوری کمک های بانوان بسیجی آذربایجان غربی برای ارسال به استان های سیل زده

صاحب‌خبر -

 صفیه محمودزاده امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در ارومیه، اظهار کرد: زنان و دختران بسیجی آذربایجان غربی تا کنون بیش از ۱۳۰ میلیون تومان به صورت نقد و قریب به ۲۰۰ میلیون تومان به صورت غیرنقدی برای اهدا به سیل زدگان کمک کرده اند.

وی گفت: تا کنون بیش از 130 میلیون تومان کمک های نقدی از سوی بسیجیان به این مناطق کمک رسانی شده است.

وی به کمک های غیرنقدی بسیجیان اشاره کرد و گفت: ارزش ریالی این کمک ها 200 میلیون تومان است، که شامل ۲۰۰ کیسه برنج ۱۰ کیلویی، ۹۶۲ پتو، ۲۸ تخته فرش، تعداد زیادی لوازم بهداشتی موردنیاز زنان و کودکان، موادغذایی ویژه کودکان از قبیل شیر خشک، اسباب بازی، کیف، کتاب و کفش برای زنان و کودکان، کت و شلوار مردانه، مواد غذایی و لوازم خانگی می باشد.

مسئول بسیج جامعه زنان استان با بیان اینکه ۳۰ نفر از خواهران برای اعزام به این مناطق اعلام آمادگی کرده اند، گفت: کمک رسانی زنان بسیجی استان تا رفع همه مشکلات سیل زدگان ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام

نظر شما