شناسهٔ خبر: 32346688 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: جماران | لینک خبر

امام جمعه: ارتش در دل مردم جای دارد

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم در آستانه روز ارتش در دیدار جمعی از کارکنان یگان های نمونه ارتش در تبریز با اشاره مشارکت نیروهای ارتشی در خدمت

صاحب‌خبر - حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم در آستانه روز ارتش در دیدار جمعی از کارکنان یگان های نمونه ارتش در تبریز با اشاره مشارکت نیروهای ارتشی در خدمت رسانی به سیل زده ها، اظهارداشت: ارتش با حضور در صحنه های مختلف کشور، همواره در کنار مردم و در خط مقدم بوده است.
وی گفت: ارتش علاوه بر نقش آفرینی در صحنه های مختلف انقلاب و جبهه و جنگ، در حوادث طبیعی هم حضوری چشمگیر داشته و تلاش شبانه روزی ارتشیان دوشادوش سپاهیان در سیل اخیر، موید این مهم است.
امام جمعه تبریز با بیان این که امروز، وحدت ارتش و سپاه در اوج قراردارد گفت: این همان موضوعی است که دشمنان را به شدت خشمگین، عصبانی و هراسناک کرده است، زیرا که وحدت و یکپارچگی ارتش و سپاه، معادلات دشمن برای غلبه بر ایران اسلامی و براندازی نظام را به هم می زند.
امیر عیسی میرزایی فرمانده لشکر 21 حمزه سید الشهدای آذربایجان هم در ابتدای این دیدار گفت: یگان های نمونه ارتش در هر شرایط و مقطعی برای جانفشانی در راه میهن و مردم ایران عزیز آمادگی کامل دارد.
3071
انتهای پیام

نظر شما