شناسهٔ خبر: 32346348 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: جماران | لینک خبر

فرماندار میانه: فرهنگیان پیشگام عمل به منویات رهبری هستند

محمدرضا مشایخی روز چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش میانه با اشاره به اهمیت بهداشت مدارس و اینکه بهداشت و سلامت یکی از شاخصه های توسعه یافتگی در هر جوامع

صاحب‌خبر - محمدرضا مشایخی روز چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش میانه با اشاره به اهمیت بهداشت مدارس و اینکه بهداشت و سلامت یکی از شاخصه های توسعه یافتگی در هر جوامع به شمار می رود، بر لزوم رعایت بهداشت محیطی، عمومی و فردی در مدارس تاکید کرد.
وی افزود: بهداشت مدارس باید در اولویت برنامه های هفته سلامت قرار گرفته و بر استمرار آن در تمامی ایام سال به صورت ویژه توجه شود.
مشایخی جامعه فرهنگیان و معلمان را یکی از نقش آفرینان اصلی در تحقق رونق تولید با آگاه سازی آحاد جامعه خواند و گفت: سال 97 سالی پرچالش با توجه به تهدیدها و تحریم های ظالمانه بر علیه کشور بود و اکنون در جنگ تمام عیار اقتصادی واقع شده ایم که تنها راه مقابله با عنادورزی های دشمن، رونق تولید با تکیه بر توان داخلی است.
وی با بیان اینکه درک متقابل مردم از وضعیت جامعه و مدیریت صحیح منابع از سوی آنها و دولت می تواند به عبور از این گذر کمک کند، افزود: مردم ضمن تحمل و بردباری باید با هوشیاری تمام مسائل را رصد کنند.
/3071/7231/3038
انتهای پیام

نظر شما