شناسهٔ خبر: 32346211 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

اصفهان| حسینی: هم ما و هم پرسپولیس شانس پیروزی داشتیم/ تا آخر فصل با ذوب‌آهن قرارداد دارم

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: بازی جذابی شاهد بودیم و هم ما و هم پرسپولیس می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محمدرضا حسینی درباره تساوی بدون گل ذوب‌آهن و پرسپولیس اظهار داشت: بازی خیلی خوب و جانداری بود و حساسیت زیاد آن باعث شد هیچ یک از دو تیم با وجود موقعیت‌های زیاد نتوانند به گل برسند. هم ما و هم پرسپولیس می‌توانستیم برنده این دیدار باشیم. فکر کنم در مجموع تماشاگران یک بازی جذاب را تماشا کردند.

وی درباره درگیری‌های متعدد که بین بازیکنان دو تیم اتفاق افتاد، عنوان کرد: درگیری‌هایی که به وجود آمد فوتبالی بود. طبیعی است در چنین بازی‌هایی خطاهای زیادی را شاهد باشیم، اما فکر می‌کنم مشکل خاصی در بازی به وجود نیامد و یک دیدار جاندار و جذاب شاهد بودیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن راجع به شرایط خوبی که ذوب‌آهن پیدا کرده است، تصریح کرد: فصل را خوب شروع نکردیم و بدشانسی‌های زیادی آوردیم. یکسری مسائل پیش آمد که در عدم نتیجه‌گیری تاثیرگذار بود، اما خوشبختانه با آمدن منصوریان اوضاع تغییر کرد و رفته رفته شرایط خیلی خوبی پیدا کردیم.

حسینی درباره مدت قراردادش با ذوب‌آهن و تیم آینده خود خاطرنشان کرد: قراردادم تا پایان فصل است، اما هنوز تصمیم نگرفته‌ام که چه کار کنم. در حال حاضر تمرکز روی بازی‌های باقی مانده تیم و لیگ قهرمانان آسیا است.

انتهای پیام/

 

نظر شما