شناسهٔ خبر: 32345749 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

فرماندار دامغان:

عملیات اجرایی گازرسانی به ۳ روستای دامغان آغاز می‌شود

دامغان - فرماندار دامغان از آغاز عملیات گازرسانی به سه روستای این شهرستان خبر داد و گفت: در این راستا ۳۵۰ خانوار از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، علی‌اصغر مجد عصر چهارشنبه در جلسه گازرسانی به روستاهای دامغان در خصوص اخذ مجوزهای لازم برای انتقال گاز به سه روستای اگره، سیاه پره و سرخده بابیان اینکه عملیات گازرسانی به این نواحی به‌زودی آغاز می‌شود، ابراز داشت: شرایط لازم برای انتقال گاز به این سه روستا از توابع بخش مرکزی دامغان فراهم است.

وی ضمن بیان اینکه با این اقدام ۳۵۰ خانوار از نعمت گاز برخوردار می‌شوند، اضافه کرد: در چله دوم انقلاب می‌کوشیم تا با ارائه خدمات لازم در روستاها نقش مهمی در تکریم مردم ساکن این نواحی ایفا کنیم.

فرماندار دامان بابیان اینکه تمام شهرهای این شهرستان از نعمت گاز برخوردار هستند، ابراز داشت: با گازرسانی به این روستاها قریب به ۹۰ درصد مردم دامغان از نعمت گاز برخوردار خواهند بود.

مجد در ادامه تصریح کرد: گازرسانی به روستای طزره در شمال شرقی دامغان نیز بهره‌برداری خواهد شد که در کنار موقعیت جغرافیایی و سایر ظرفیت‌های این مناطق نقش به‌سزایی در پایداری و ثبات جمعیت در مناطق خواهد داشت.

وی بابیان اینکه دامغان ۴۲ هزار مشترک گاز دارد که از این تعداد ۳۶ هزار اشتراک شهری و مابقی روستایی تشکیل هستند، اضافه کرد: در حال حاضر ۱۰ درصد روستاهای این شهرستان فاقد گاز هستند که گازرسانی به آن‌ها در دستور کار مسئولان استان و شهرستان قرار دارد.

نظر شما