شناسهٔ خبر: 32345560 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: جماران | لینک خبر

محدودیت ترافیک روز ارتش در شیراز اعلام شد

به گزارش ایرنا سرهنگ مصطفی عباسی، چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: به دلیل برگزاری آیین ویژه روز ارتش در شیراز که با رژه نیروهای مسلح همراه است، محدودیت های

صاحب‌خبر - به گزارش ایرنا سرهنگ مصطفی عباسی، چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: به دلیل برگزاری آیین ویژه روز ارتش در شیراز که با رژه نیروهای مسلح همراه است، محدودیت های ترافیکی در برخی از مسیرهایی که به برگزاری این آیین منتهی می شود، اعمال خواهد شد.
وی گفت: میدان بعثت به سمت بلوار استقلال، تقاطع بنفشه به سمت تقاطع هوابرد، خیابان انصار به سمت بلوار استقلال، تقاطع هوابرد به سمت سه راهی پارک قوری، بلوار قدوسی شرقی به سمت سه راهی پارک قوری، سه راهی پارک قوری به سمت تقاطع هوابرد، خیابان باغ حوض به سمت بلوار استقلال، خیابان شبان به سمت بلوار استقلال شامل محدودیت‌های ترافیکی می‌شود.
عباسی ادامه داد: از بامداد پنجشنبه (بیست و نهم فروردین) تا پایان مراسم از توقف هر گونه وسایل نقلیه در طول مسیرهای اصلی نام برده جلوگیری و در صورت توقف خودروها، اینگونه وسایل نقلیه به پارکینگ انتقال داده می‌شود.
امام خمینی (ره) در سال 58، روز بیست و نهم فروردین را به عنوان روز ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند و این روز در تقویم رسمی کشور به همین نام ثبت شده است.
9873 /6118
انتهای پیام

نظر شما