شناسهٔ خبر: 32314748 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

فرماندارتربت جام همزمان باهفته جوان مطرح کرد :

جوانان، مدیران آتیه گرا هستند

فرماندارتربت جام در اولین جلسه ستادساماندهی امور جوانان در سال ۹۸ با اشاره به ضرروت استفاده از نظرات و دیدگاه‌های مختلف بمنظور تصمیم‌گیری گفت: مابایدمدیریت آتیه گرارادر دستورکارخودقراردهیم واین جوانان باانگیزه هستندکه برای مدیریت آتیه گرا برنامه دارند

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری برناازتربت جام  دهمین جلسه پارلمان مشورتی و اولین جلسه ستادساماندهی امورجوانان تربت جام ظهرامروز دوشنبه ۲۷فروردین ماه با ریاست فرماندار وباحضور سپهری رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ، اعضای پارلمان مشورتی جوانان و اعضای کمیته ساماندهی امور جوانان  با محوریت برنامه ریزی برنامه های هفته جوان وگزارش فعالیت پارلمان مشورتی جوانان تربت جام در فرمانداری این شهرستان  برگزار شد.

فرماندار تربت جام  در ابتدای این جلسه ضمن  تسلیت به بازماندگان سیل اخیر در استان‌های کشورو تبریک اعیاد شعبانیه وروز جوان گفت :جوانان نیروی محرکه جامعه هستند و توانمندی‌های آنان باید دیده شود.

حمیدی با بیان اینکه تصمیم‌گیری برای جوانان بدون حضور جوانان بی معنی خواهد بود افزود: لازم است از نزدیک دیدگاه‌ها، نظرات، پیشنهادها و حتی نقدهای آن‌ها را بشنویم چرا که این جوانان انگیزه بالایی درتمام زمینه ها دارند

وی با اشاره به ضرروت استفاده از نظرات و دیدگاه‌های مختلف بمنظور تصمیم‌گیری گفت: مابایدمدیریت آتیه گرارادر دستورکارخودقراردهیم واین جوانان باانگیزه هستندکه برای مدیریت آتیه گرا برنامه دارند

نماین(ده دولت در ادامه به با باران‌های اخیر اشاره کرد و افزود: با مشکلاتی که بر اثر سیل اخیر پیش آمد، در این میان آمریکایی‌ها نیز ساکت نماندند و اقدام ناجوانمردانه علیه سپاه پاسداران را راه انداخت به این دلیل که جرأت مقابله با کشور را ندارد و جنگ روانی سپاه پاسداران را بوجود آورد.

فرماندار تربت جام درپایان به نقس سازمان های مردم‌نهاد اشاره کرد وگفت : در کشورهای توسعه یافته تشکل‌های مختلف نمایندگی خواست‌ها، نیازها و مطالبات مردم در حوزه‌های مختلف را بر عهده دارند و مردم با عضویت در این تشکل‌ها در مهم‌ترین تصمیمات جامعه خود مشارکت می‌کنند.

وی تاکید کرد: در جهان امروز مشارکت لازمه توسعه است و یکی از راه‌های مشارکت عضویت درسمن‌ها و NGOها است. عضویت در سمن‌ها بصورت داوطلبانه و در راستای علاقه‌مندی‌ها و باورمندی افراد صورت می‌گیرد، فعالیت سمن‌ها غیر انتفاعی و غیر سیاسی باید باشد.

وی افزود: وظیفه ما به عنوان دستگاه‌ها اجرایی فراهم کردن بستر برای فعالیت سمن‌ها باید باشد. به این منظور لازم است برخی اختیارات را به سمن‌ها واگذار کنیم،

محسن سپهری رئیس اداره ورزش و جوانان تربت جان  نیز در این جلسه اظهار داشت: اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت برنامه ریزی جشن روز جوان وگزارش پارلمان مشورتی جوانان شهرستان  درحال برگزاری است.

سپهری  افزود: با همکاری ادارات جشن روزجوان را باهدف خیرخوانه وکمک به اسیب دیدگان سیل اخیر برگزارخواهیم کرد

وی درادامه تاکید کرد: در راستای تاثیر هرچه بهتر سازمان های مردم نهاد و حل مشکلات، حمایت و مساعدت سایر ادارات و ارگان های دولتی از ضروریات محسوب می شود.

در ادامه این جلسه هریک از اعضاء ستاد به بیان برنامه های خود در این هفته پرداختند.

خبرنگار: علیرضافیروزی

 

نظر شما