شناسهٔ خبر: 32313914 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان مرکزی؛

شرکت های نفتی استان دومین محموله کمک های خود را به مناطق سیل زده ارسال کردند

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان مرکزی گفت: دومین محموله کمک های شرکت های حمل و نقل فرآورده های نفتی این استان به مناطق سیل زده در استان لرستان ارسال شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش برنا از اراک ، عبدالله گیتی منش  افزود: عمده کمک های شرکت های نفتی استان مرکزی شامل 25 دستگاه گاز، 50 دست ظروف تفلون و یک کامیون آب معدنی به ارزش 500 میلیون ریال است مه به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد. 

وی ادامه داد: هفته گذشته نیز اولین محموله کمک های شرکت های حمل و نقل فرآورده های نفتی استان مرکزی شامل 27 دستگاه یخچال به ارزش 650 میلیون ریال به استان لرستان ارسال شد. 

وی ادامه داد: علاوه بر این اقلام دیگری از قبیل چادر، پتو، آب معدنی و انواع کنسرو نیز از سوی این شرکت جمع آوری با حضور مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره)، سپاه روح الله و مدیرکل ستاد بحران استانداری مرکزی به مناطق سیل زده در استان لرستان ارسال شد. 

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان مرکزی بیان کرد: کمک های مردمی به خصوص ارسال کالاهای اساسی و اعزام نیروهای فنی و مهندسی، تسریع در امدادرسانی و ساماندهی مناطق سیل زده را به دنبال دارد که در این شرایط انتظارات از شرکت ها و واحدهای تولیدی بیشتر از دیگر اقشار جامعه است. 

 

نظر شما