شناسهٔ خبر: 32313726 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

نجات ۲۰ ساکن گرفتار شده میان دود و آتش + تصاویر

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در یک مجتمع ۵۶ واحدی در خیابان امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: آتش‌نشانان در این حادثه ۲۰ نفر را نجات دادند.

صاحب‌خبر -

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی در خیابان امام خمینی  (ره) درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 13:32 ظهر امروز آتش‌سوزی در مجتمع مسکونی در خیابان امام خمینی (ره)، نرسیده به بزرگراه یادگار امام به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه مجتمع مسکونی قدیمی چهار طبقه 56 واحدی بود، در طبقه منفی یک این مجتمع (پارکینگ) چند دستگاه خودرو وجود داشت که یک دستگاه پژو 206 شعله‌ور شده و آتش به بخشهایی از یک دستگاه خودرو سمند و دو باب انباری سرایت کرده و در حال سرایت به سایر خودروها و انباری‌ها بود.

وی ادامه داد: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که چند نفر از ساکنان داخل مجتمع محبوس هستند که گروهی از آتش‌نشانان مشغول خاموش کردن آتش شده و گروهی دیگر با استفاده از تجهیزات تنفسی به طبقات بالایی رفته و برای نجات افراد محبوس شده اقدام کردند.

به گفته ملکی 20 نفر از ساکنان این مجتمع در این حادثه به سلامت و بدون آسیب‌دیدگی به محیط امن منتقل شده و فقط یکی از آنها دچار دودگرفتگی شده بود که به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: هم اکنون آتش خاموش شده و آتش‌نشانان مشغول لکه‌گیری و ایمن‌سازی محل حادثه هستند.

 

انتهای پیام/

نظر شما