شناسهٔ خبر: 32309359 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

تهران| تأمین ۱۰۰ درصدی اعتبارات دولتی در مناطق محروم

فرماندار رباط‌کریم با اشاره به اینکه اقلام مورد نیاز رباط‌کریم برای ۶ ماه آینده تأمین شده است گفت: با تأمین ۱۰۰ درصدی اعتبارات دولتی در مناطق محروم اکنون رباط‌کریم به کارگاه عمرانی در استان تهران مبدل شده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رباط‌کریم، سیدمهدی ساداتی امروز در جلسه شورای اداری با تأکید بر ضرورت اجرای عدالت در مناطق مختلف شهرستان اظهار داشت: در حال حاضر در تمامی نقاط محروم و کم‌برخوردار شهرستان رباط‌کریم سرای محله، پروژه‌های عمرانی و زیرساختی در دست اجرا است که ابراز رضایت مردم را به دنبال داشته است.

وی با اشاره به تأمین 100 درصدی اعتبارات در مناطق محروم توسط دولت بیان کرد: شفافیت اجرای پروژه‌ها در شهرستان لحاظ شده و اکنون رباط‌کریم به کارگاه عمرانی در استان تهران مبدل شده است همچنین اقلام مورد نیاز شهرستان برای 6 ماه آینده تأمین شده است.

فرماندار رباط‌کریم به اولویت‌های عمرانی شهرستان اشاره کرد و خطاب به شهرداران و شوراهای اسلامی افزود: ساخت‌ و ساز در حریم رودخانه‌ها ممنوع است و شهرداران به این موضوع مهم دقت داشته باشند ضمن اینکه لایروبی رودخانه‌ها باید با جدیت دنبال شود.

ساداتی در ادامه با اشاره به کمک‌های مردم این شهرستان به مناطق سیل‌زده عنوان کرد: مردم نیکوکار و بسیجیان شهرستان بهارستان جزو نخستین شهرهایی بودند که کمک‌ها و اقلام مورد نیاز مناطق سیل‌زده را برای هموطنان آسیب دیده ارسال کردند.

وی همچنین با اشاره به محبوبیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بین مردم تأکید کرد: اقدام نابخردانه و خبیثانه رئیس‌ جمهور آمریکا توسط در تروریست خواندن سپاه توسط تمامی قشرهای مردمی، احزاب و مسئولان محکوم است و هیچ‌ کس نمی‌تواند از ارزش‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بکاهد و کشورهای منطقه با درایت از عملکرد سپاه حمایت می‌کنند.

انتهای پیام/ح

نظر شما