شناسهٔ خبر: 32294614 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

35 هزار لیترسوخت قاچاق در همدان کشف شد

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی 35 هزار لیتر نفت سفید قاچاق را کشف کردند.

صاحب‌خبر -

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار بخشعلی کامرانی صالح بیان کرد: ماموران مستقر در گلوگاه شهید زارعی، حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون تانکردار که از شهرستان اسدآباد به مقصد تهران در حرکت بود مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: ماموران پس از بازرسی های صورت گرفته از این کامیون، 35 هزار لیتر نفت سفید قاچاق و بدون مجوز کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان همدان اظهار داشت: خودرو به همراه متهم به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتقال یافت و با دعوت از کارشناسان شرکت نفت همدان موضوع تایید شد.
سردار کامرانی صالح اضافه کرد: در این خصوص پرونده مقدماتی برای متهم تشکیل شد و در تعزیرات حکومتی تحت رسیدگی است.

** کشف اسکناس جعلی در همدان
رییس پلیس آگاهی استان همدان گفت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل پول جعلی توسط یک دستگاه سواری پژو در محورهای ارتباطی استان، کارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با همکاری ماموران پلیس راه پاسگاه همدان - کرمانشاه بررسی موضوع را در دستور قرار دادند.
سرهنگ رضا زارعی افزود: ماموران این خودرو را در نزدیکی پلیس راه همدان - کرمانشاه که قصد خرید از دست فروش را داشت توقیف کردند.
وی اضافه کرد: ماموران در بازرسی های از این خودرو پنج قطعه تراول چک از سرنشینان کشف و خودرو به همراه چهار سرنشین به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتقال داده شد.
رییس پلیس آگاهی استان همدان ادامه داد: با بازرسی مجدد این خودرو از جا سازی زیر صندلی عقب و داخل فرمان و در بازرسی بدنی راننده و سرنشینان مقادیر زیادی تراول چک و اسکناس جعلی ، 2 عدد سماور زغالی قدیمی برنجی و 2 تیغه چاقو و آلات و ادوات استعمال موادمخدر کشف شد.
سرهنگ زارعی افزود: اسکناس های جعلی شامل 122 قطعه تراول چک قدیمی، 21 قطعه تراول چک جدید و 230 قطعه اسکناس 100 هزار ریالی بوده است.
7526/2087

نظر شما