شناسهٔ خبر: 32294594 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ابنا | لینک خبر

معاون فرمانده الحشد الشعبی: مدیون مردم ایران بویژه خوزستانی‌ها هستیم/ از موصل تا بصره هم درگیر بحران است

ابومهدی المهندس با بیان اینکه ما مدیون مردم ایران به‌ویژه خوزستانی‌ها هستیم، گفت: با وجود مشکلات گسترده عراق، وظیفه خود دانستیم که با تمام توان به کمک مردم خوزستان بیاییم و گوشه‌ای از زحمات مردم عزیز ایران را جبران کنیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ معاون فرمانده الحشد الشعبی عراق گفت: با وجود مشکلات گسترده عراق، وظیفه خود دانستیم که با تمام توان به کمک مردم خوزستان بیاییم و گوشه‌ای از زحمات مردم عزیز ایران را جبران کنیم.

«ابومهدی المهندس» با بیان اینکه ما مدیون مردم ایران به‌ویژه خوزستانی‌ها هستیم، اظهار داشت: آمده‌ام تا خدمتی به این مردم عزیز کنم؛ چراکه آنان از اول انقلاب تا کنون به عراق کمک کرده و ما مدیون مردم ایران بالأخص خوزستانی‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه مردم عراق هم‌اکنون با بحران آب مواجه هستند، گفت: حدود چهار هفته است که مردم عراق از موصل گرفته تا بصره درگیر بحران آبی هستند، به همین دلیل تمامی امکانات مردمی حشد را برای نجات مردم عراق بسیج کرده‌ایم.

معاون فرمانده الحشد الشعبی در پایان گفت: با وجود مشکلات گسترده عراق، وظیفه خود دانستیم که با تمام توان اعم از مهندسی، پزشکی، بهداشتی و حتی تهیه اقلام ضروری، به کمک مردم خوزستان بیاییم و گوشه‌ای از زحمات مردم عزیز ایران را جبران کنیم.

..........................
پایان پیام/ 101

نظر شما