شناسهٔ خبر: 32287046 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

سپیده جعفری در گفتگو با خبرگزاری برنا:

باخت مقابل لبنان نمی‌تواند نشان ضعف تیم بهمن باشد/ بانوان بسکتبالیست ایران تجربه کمتری نسبت به کشورهای دیگر دارند

سرمربی تیم بسکتبال نامی‌نو اصفهان گفت: لبنان بسکتبال خوبی دارد بنابراین باخت مقابل این تیم نمی‌تواند نشان از ضعف تیم ما باشد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم باشگاهی گروه بهمن نماینده ایران در مسابقات باشگاه‌ های غرب آسیا روز گذشته در اولین بازی خود برابر هومنتمن لبنان 80 بر 63 شکست خورد. این تیم امروز دوشنبه 26 فروردین ساعت 18 در دومین بازی به مصاف الثوره سوریه می رود.

سپیده جعفری، سرمربی تیم بسکتبال نامی‌نو اصفهان، درباره عملکرد این تیم در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: این برای دومین بار است که نماینده کشورمان در این مسابقات حضور دارد. بنابراین تجربه کم تری نسبت به تیم‌های دیگر دارد. لبنان بسکتبال خوبی دارد بنابراین باخت مقابل این تیم نمی‌تواند نشان از ضعف تیم ما باشد.

وی ادامه داد: خوشبختانه امسال نماینده ایران با آمادگی بهتری در این رقابت حضور پیدا کرده است. شناخت زیادی از تیم‌های سوریه‌ای ندارم. امیدوارم در بازی دوم بهتر ظاهر شویم و بازی خوبی را به نمایش بگذرایم.

جعفری در پایان گفت: از تیم نامی‌نو نیز مژگان خدادادی و معصومه اسماعیل زاده به گروه بهمن اضافه شدند. این دو بازیکن با توجه به تجربه‌ای که در تیم‌های باشگاهی و ملی دارند قطعا می‌توانند در نتیجه گیری‌ها تاثیر مثبتی داشته باشند.

نظر شما