شناسهٔ خبر: 31907233 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان:

تردد در محورهای مواصلاتی استان زنجان بدون نیاز به زنجیر چرخ در جریان است/ بارش برفاب در محورهای طارم

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با اشاره به آغاز بارش در استان گفت: همه محورهای استان در حال حاضر باز و تردد در آن‌ها بدون نیاز به تجهیزات ایمنی در جریان است.

صاحب‌خبر -

جواد یوسفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ارس در زنجان وضعیت تردد در محورهای استان زنجان را با وجود بارش‌ها روان اعلام و اظهار کرد: همه محورهای استان از ظهر امروز بارش داشته است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان دو محور زنجان- طارم و زنجان- تهم- چورزق را دارای بارش برف آب دانست و تصریح کرد: در این دو محور گاهی برف و گاهی هم باران می‌بارد.

وی با تاکید بر باز بودن همه محورهای استان برای مسافران مسیرهای عبوری از استان زنجان گفت: تردد در محورهای استان بدون نیاز به زنجیر چرخ در جریان است.

یوسفی با توصیه به رانندگان برای رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی افزود: هیچ مشکلی از محورهای مواصلاتی استان گزارش نشده و در صورت بروز هر مشکلی به اطلاع مردم خواهد رسید.

گفتنی است، عوامل راهداری استان زنجان در 30 راهدارخانه استان مستقر هستند و با استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات این اداره کل آماده خدمت به مسافران مسیرهای عبوری از این استان هستند.

انتهای پیام/73004/ق

نظر شما