شناسهٔ خبر: 31887319 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: قدسنا | لینک خبر

هشدار اسماعیل هنیه در جریان مشارکت در راهپیمایی بازگشت:

در صورت عدم تحقق خواسته فلسطینیان راهپیمایی هفته آینده گسترده تر خواهد بود

رئیس دفتر سیاسی حماس روز گذشته در جریان شرکت در راهپیمایی بازگشت به صهیونیست ها هشدار داد در صورت عدم توجه به پیام راهپیمایی این هفته با تظاهرات بسیار گسترده فلسطینیان در جمعه آینده مواجه خواهند شد.

صاحب‌خبر -

 

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس به اشغالگران صهیونیست در خصوص ادامه بی توجهی به تفاهمات انجام شده و خواسته های مردم فلسطین هشدار داد.

 

هنیه در اظهارات خود که از طریق تلویزیون پخش شد در حاشیه شرکت در پنجاه و یکمین راهپیمایی بازگشت در شرق شهر غزه گفت: مردم ما بر شکسته شدن محاصره اصرار داشته و از آن عقب نشینی نمی کنند.

 

وی افزود: راهپیمایی ها تا تحقق اهداف آن ادامه خواهد داشت و اشغالگران باید پیام آن را درک کنند، اگر خواسته های مردم پاسخ داده نشود راهپیمایی هفته آینده بسیار شدیدتر خواهد بود و همه طرف های مسئول باید به وظایف خود عمل کنند.

 

هنیه تاکید کرد راهپیمایی بازگشت برای رفع محاصره و پایان یافتن اشغال و به رسمیت شناخته شدن حق بازگشت آغاز شده است و هرگز متوقف نخواهد شد مگر آنکه تمام اهداف آن محقق شود.

 

رئیس دفتر سیاسی حماس در همین رابطه گفت: مردم فلسطین در کرانه باختری نیز همچنان به گزینه مقاومت پایبند بوده و از آن عقب نشینی نمی کنند.

 

لازم به ذکر است نیروی های اشغالگر روز گذشته در جریان راهپیمایی بازگشت به مردم غزه حمله کردند که منجر به شهادت 2 فلسطینی و مجروحیت 55 نفر دیگر گردید.

 

انتهای پیام/ح.ع/

نظر شما