شناسهٔ خبر: 31873283 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

فراخوان کمک‌های مردمی به گرفتاران سیلاب در استان گلستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان از مردم خواست کمک‌های خود را به پایگاه‌های این جمعیت تحویل دهند.

صاحب‌خبر -
به گزارش افکارنیوز،

 محمدعلی هروی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: درحال حاضر بیشتر از هر چیز به مواد غذایی کنسوری، آب معدنی، مواد بهداشتی، پوشاک گرم، شیر خشک، چادر و پتو نیاز است.

وی افزود: در پی سیل و برف و کولاک روزهای اخیر در استان گلستان، جمعیت هلال احمر با همه توان و ظرفیت خود در حال امدادرسانی و کمک به حادثه دیدگان استان است .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: جمعیت هلال‌احمر در همه شهرستان‌ها نسبت به توزیع اقلام امدادی و غذایی در بین آسیب‌دیدگان اقدام می‌کند.

هروی گفت: از موسسات و انجمن‌های خیریه و گروه‌های بشردوستانه تقاضا داریم در راستای هماهنگی استانی از اعلام هر گونه شماره حساب یا فراخوان جمع‌آوری کمک‌های مردمی خودداری کنند.

وی درباره ناوگان ترابری و تجهیزات بکارگیری شده در این حوادث گفت: 20 دستگاه آمبولانس، 6دستگاه خودروی نجات تیپ یک و دو، 105 خودوری کمکدار، دو دستگاه قایق نجات و 95 دستگاه لجن کش در این عملیات ها به کارگیری شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان افزود: از آغاز سیل تا ساعت 17 دیروز به 2 هزار و 57 خانواده برابر با 8 هزار و 226 نفر توسط جمعیت هلال احمر گلستان امدادرسانی شد.

 

نظر شما