شناسهٔ خبر: 31852986 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

آتش سوزی هواپیما در فرودگاه مهرآباد/ حادثه مصدوم یا فوتی نداشت

رئیس اورژانس تهران گفت: بر اثر آتش سوزی یک هواپیما در فرودگاه مهرآباد تیم اورژانس به محل حادثه اعزام شد.

صاحب‌خبر -

پیمان صابریان رئیس اورژانس تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان،  اظهار کرد: ساعت ۲۱ امشب یک فروند هواپیما در فرودگاه مهرآباد دچار آتش سوزی شده و ۱۰ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است.

وی ادامه داد: جزئیاتی از تعداد مصدومان حادثه در دست نیست و نیروهای آتش نشانی در حال اطفای حریق هستند، خوشبختانه این حادثه  تاکنون مصدوم نداشته است.

صابریان بیان کرد: این هواپیما حدودا ۱۰۰ مسافر داشته است که نیمی از آنها تخلیه شده‌اند و نیروهای امدادی در حال امدادرسانی هستند.

تشریح علت حادثه آتش سوزی هواپیمای فرودگاه مهرآباد

پیمان صابریان رئیس اورژانس کشور درباره تشریح این حادثه اظهار کرد: بعد از اینکه به ما اعلام شد متاسفانه به علت نقص فنی یکی از فرودگاه‌ها هواپیمایی حین فرود  مشکل پیدا کرده است بلافاصله نیرو‌های ما با ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۱۰ دستگاه آمبولانس  به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: خوشبختانه بعد از اینکه تخلیه سوخت برای هواپیمای اتفاق افتاد و هواپیما سوخت خود را به پایان رساند، زمین را کف آلود کردند و هواپیما به سلامت فرود آمده  و این حادثه مصدومی نداشته است؛ اکنون همه افرادی که در هواپیما بودند  تخلیه شدند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

نظر شما