شناسهٔ خبر: 31831546 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

دکتر مسعود سلطانی‌فر:

سال 97، سال خوبی برای ورزش کشورمان بود/ تیم فوتبال امید ایران می‌تواند به المپیک راه پیدا کند/ برای شادی مردم همه تلاش خود را انجام می‌دهیم

وزیر ورزش و جوانان در دیدار با بازیکنان تیم فوتبال امید ایران برای آنها آرزوی موفقیت کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دکتر مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان، عصر امروز در حاشیه حضورش در تمرین تیم فوتبال امید ایران خطاب به بازیکنان گفت: فوتبال ما سال ها است که نتوانسته راهی المپیک شود، شاید در مرحله اول کار روی کاغذ آسان باشد ولی نیاز به تلاش زیاد داریم که به موفقیت برسیم. شما به لیگ قهرمانان اروپا نگاه کنید روی کاغذ خیلی تیم ها از پیش برنده بودند ولی اتفاق دیگری رقم خورد.

وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: در کل سال 97 برای ما سال خوبی بود و در  سال 97 عملکرد خوبی داشتیم. ما مقابل قهرمان جهان، اروپا و آفریقا با تیم ملی بزرگسالان قوی کار کردیم. برای اولین بار دو تیم مطرح پایتخت به مرحله یک چهارم نهایی رسیدند و برای اولین بار پرسپولیس راهی فینال شد و اگر محدودیت نبود پرسپولیس قهرمان می‌شد.

وی افزود: تیم ملی هم راهی جام ملت‌ها شد و حتی می‌توانست قهرمان شود. در رشته‌های شطرنج و کاراته هم عملکرد خوبی در مسابقات مختلف داشتیم. اولین قدم ما در سال 98 رقابت‌های امید است و امیدوارم بتوانیم مجوز مسابقات تایلند را کسب کنیم و در نهایت به المپیک صعود کنیم. من به این تیم خیلی امیدوار هستم.

سلطانی‌فر تاکید کرد: تاج و همکارانش مصمم هستند که به تیم امید کمک کنند و همه آماده هستیم که تیم امید موفق و باعث شادی مردم ایران شود. البته مشکلاتی مثل ورزشگاه و ... در این جلسه بیان شد که ما تلاشمان را می‌کنیم همه را حل کنیم. از شما بازیکنان می‌خواهم همه فکر خود را روی بازی ها بگذارید.

او گفت: در کشور هیچ ابزاری مثل ورزش نداریم که با موفقیت در آن بشود ۳۰ میلیون را در یک شب خوشحال کنیم. در عرصه‌های دیگر باید میلیاردها هزینه کرد تا شادی به وجود بیاید و زندگی خیلی از مردم با فوتبال است. خوشحال هستیم که بخش قابل توجهی از کشور به ورزش علاقه مند هستند و  خوشحالیم برای شادی آنهاتلاش می‌کنیم. برای امیدها در رقابت‌های فروردین آرزوی موفیقت می‌کنم.

نظر شما