شناسهٔ خبر: 31813602 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: تابناک | لینک خبر

انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد واحد اسدآباد

صاحب‌خبر -

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد را منصوب کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی غلامرضا خاکساری را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد منصوب کرد.

در متن حکم طهرانچی آمده است: بنا به پیشنهاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد» منصوب می‌شوید.

وی در ادامه نوشته است: امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

خاکساری دانش‌آموخته دکتری مدیریت ورزشی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد و عضو هیئت علمی واحد همدان است که معاون آموزشی و دانشجویی دانشکده علوم انسانی و مدیریت گروه تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان از سوابق اجرایی وی است.

طهرانچی همچنین در نامه‌ای جداگانه، ضمن پذیرش استعفای محمدقربان مهری، از زحمات و تلاش‌های وی در دوران سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد قدردانی و برای او آرزوی موفقیت کرد.

نظر شما