شناسهٔ خبر: 31813563 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

اصفهان| بازیکن استقلال خوزستان: می‌توانستیم در نیمه نخست به ذوب‌آهن گل بزنیم

بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره شانس این تیم برای فرار از سقوط گفت: ما تمام تلاش‌مان را انجام خواهیم داد و در لیگ می‌مانیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، رامین داودی پس از شکست تیمش مقابل ذوب‌آهن در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خوبی بود. فشار زیادی به ذوب‌آهن وارد کردیم و می‌توانستیم در نیمه نخست گل بزنیم اما متأسفانه از فرصت‌هایمان استفاده نکردیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا استقلال خوزستان با وجود داشتن موقعیت‌های گلزنی زیاد نتوانست از آنها استفاده کند گفت: ما در هر بازی به همین میزان به تیم‌های مقابل فشار آورده و موقعیت خلق می‌کنیم اما موقعیت‌هایمان گل نشده و تا حدی بدشانس هستیم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره داوری این بازی خاطرنشان کرد: داوری خوب بود. در یک صحنه روی دفاع راست ما خطا شد و این صحنه مشکوک بود.

داودی درباره روند استقلال خوزستان در بازی‌های آینده لیگ و شانس این تیم برای فرار از سقوط گفت: ما تمام تلاش‌مان را انجام خواهیم داد و در لیگ خواهیم ماند.

وی در ادامه به تاثیر روانی کسر 6 امتیاز از تیم استقلال خوزستان در شرایط فعلی این تیم اشاره کرد و افزود: فشار روحی زیادی را به ما وارد کرده‌اند و کسر آن 6 امتیاز باعث شد تا فشار روحی مضاعفی به ما تحمیل شده و نتوانیم تمرکز لازم را داشته باشیم. بازی‌های خوبی هم انجام می‌دهیم و موقعیت‌های خوبی را به دست می‌آوریم اما تا حدودی بدشانس هستیم.

انتهای پیام/ح

نظر شما