شناسهٔ خبر: 31813374 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

اصفهان| مطهری: به‌خاطر فوت مادربزرگم شادی نکردم؛ در سال ۹۸ بهتر می‌شویم

مهاجم ذوب‌آهن پس از دبل مقابل استقلال خوزستان، درباره دلیل خوشحالی نکردنش گفت: مادربزرگم فوت شده و به همین خاطر خوشحالی نکردم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، ارسلان مطهری پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل استقلال خوزستان در هفته بیست  و دوم لیگ برتر، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که قبل از عید 3 امتیاز خوب را گرفتیم و عیدی خوبی به هواداران‌مان دادیم. البته باید بگویم که استقلال خوزستان تیم بسیار خوبی است و خدا را شکر می‌کنم که موقعیت‌هایشان تبدیل به گل نشد. البته ما هم موقعیت‌های خوبی داشتیم و خوشبختانه توانستیم از آنها استفاده کرده و 2 گل خوب بزنیم.

مطهری در پاسخ به این سوال که فضای ذوب‌آهن چه تفاوتی با تیم‌های قبلی‌اش دارد، گفت: ذوب‌آهن یک باشگاه منظم است و با وجود آقای آذری و مدیریت باشگاه، ذوب‌آهن یکی از تیم‌های بسیار خوب و منظم است. امیدوارم وضعیت باشگاه همین‌گونه باقی بماند و خرابش نکنند چون واقعاً آقای آذری زحمت زیادی می‌کشد. ما بازیکنان خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم از امکانات‌مان بهترین استفاده را کرده و نتایج خوبی، چه در لیگ داخلی و چه در آسیا به دست بیاوریم.

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره روند این تیم در سال آینده، خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم سال 98، سال خوبی برای ذوب‌آهن باشد. خوشبختانه روند ما صعودی شده و با چند برابر کردن تمرکزمان، تلاش‌ خواهیم کرد تا بتوانیم این روند را حفظ کرده و حتی آن را بهتر کنیم.

مطهری درباره علت خوشحالی نکردنش بعد از گلزنی مقابل استقلال خوزستان، گفت: چند روز پیش مادربزرگ من فوت شده است و به همین دلیل شادی نکردم.

انتهای پیام/ح

نظر شما