شناسهٔ خبر: 31813373 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

در پی بارش سنگین برف

تردد در گردنه شاه‌منصوری کوهرنگ ممنوع شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه به‌علت بارش برف و کولاک تردد در گردنه شاه‌منصوری ممنوع شده است، گفت: تردد در گردنه چری به کندی در حال انجام است و رانندگان تنها با زنجیرچرخ می‌توانند در این محور تردد کنند.

صاحب‌خبر -

احمد جمشیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد با بیان اینکه به‌علت بارش برف و کولاک تردد در گردنه شاه‌منصوری ممنوع شده است، گفت: تردد در گردنه چری به کندی در حال انجام است و رانندگان تنها با زنجیرچرخ می‌توانند در این محور تردد کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: هم‌اکنون در محورهای میانکوه و دیناران شهرستان اردل، گردنه دالورا در شهرستان لردگان، محورهای شهرستان کوهرنگ، سه راهی جونقان و گردنه گوشنگلی بارش برف و سایر محورها بارش باران گزارش شده است.

وی با با بیان اینکه عملیات برف‌روبی و شن و نمک‌پاشی در محورهای مواصلاتی چهارمحال و بختیاری توسط راهداران در حال انجام است، خاطرنشان کرد: عملیات برف‌روبی تا پایان بارش‌ها ادامه دارد.

جمشیدی در پایان با درخواست از رانندگان جهت تردد غیرضرور در محورهای کوهستانی، افزود: رانندگان جهت تردد در محورهای کوهستانی و به‌خصوص گردنه‌ها زنجیرچرخ و تجهیزات ایمنی به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/68026/الف

نظر شما