شناسهٔ خبر: 31812976 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

دیدار فینال لیگ برتر والیبال؛

شهرداری ورامین با شکست سایپا تعیین قهرمان را یک روز به تاخیر انداخت

شهرداری ورامین با برد در بازی دوم فینال مقابل سایپا مشخص شدن قهرمان را به بازی فردا موکول کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دیدار دوم فینال رقابت های لیگ برتر والیبال روز یکشنبه در سالن دوازده هزار نفری آزادی با 90 دقیقه تاخیر و از ساعت 17:30 برگزار شد.

ست اول مسابقه با برتری 25 بر 20 سایپا به پایان رسید و نارنجی پوشان که برنده دیدار اول بودند، توانستند بازی را با برد آغاز کنند. دو تیم ست اول را نزدیک آغاز کردند اما در امتیازات میانی این تیم سایپا بود که از حریف خود پیش افتاد.

ست دوم اما با برتری شهرداری ورامین آغاز شد و این برتری هر چند در امتیازات پایانی کاهش پیدا کرد و دو تیم رقابت نزدیکی را سپری کردند اما در نهایت ورامینی ها با نتیجه 26 بر 24 حریف خود را شکست دادند تا بازی به تساوی یک بر یک برسد.

ست سوم اما با اقتدار برای ورامینی ها بود؛ شاگردان محمدی راد در این ست بسیار بهتر از حریف خود عمل کردند و اشتباهات پر تعداد بازیکنان سایپا باعث شد تا نتیجه این ست بر خلاف ست های قبلی با اختلاف زیادی به پایان برسد و سایپا با نتیجه 25 بر 18 برابر شهرداری ورامین شکست خورد.

در ست چهارم نیز ورامینی ها توانستند با ارائه یک نمایش برتر از حریف خود در ابتدای ست در امتیازات پیش بیفتند و در نهایت با نتیجه 25 بر 20 برنده این ست شدند تا کار به برگزاری بازی سوم بکشد.

نظر شما