شناسهٔ خبر: 31812911 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: جماران | لینک خبر

خون شهدا ضامن بقای انقلاب اسلامی است

به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمد شریف قنوتی عصر یکشنبه در همایش پدران آسمانی افزود: دستاوردهای امروز انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا

صاحب‌خبر - به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمد شریف قنوتی عصر یکشنبه در همایش پدران آسمانی افزود: دستاوردهای امروز انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا است.
وی با اشاره به رشادت های رزمندگان اسلامی در هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: شهدای دوران دفاع مقدس در سخت ترین شرایط در برابر متجاوزان و دشمنان مقاومت کردند و این ایثار شهدا و رزمندگان، دشمن را به ستوه آورد.
استاد حوزه علمیه تهران با تاکید بر اینکه باید خاک پای مادران، پدران و فرزندان شهدا باشیم ادامه داد: مسئولان موظف به رسیدگی و ارایه خدمت بی منت به خانواده های معظم شهدا هستند.
حجت الاسلام قنوتی خانواده های معظم شهدا را نور چشم و مایه آبروی اسلام و انقلاب دانست و افزود: هرگونه بی حرمتی به خانواده های شهدا، بی حرمتی به شهدا است.
وی خطاب به خانواده معظم شهدا گفت: مقام و جایگاه شما به واسطه شهدای شما بسیار بالا است.
حجت الاسلام قنوتی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا بیان کرد: راه شهدای ما راه اباعبدالله الحسین(ع) بود و با پیروی از راه شهدا بسیاری از جوانان ما امروز از شهدای مدافع حرم هستند که مقابل تکفیری ها ایستادند.
استاد حوزه علمیه تهران صبر و مقاومت مادران شهدا را قابل تقدیر دانست و افزود: مادران شهدا این صبر و استقامت را از حضرت زینب(س) آموخته اند.
دبیر همایش پدران آسمانی نیز ضمن تقدیر از همراهی و مشارکت خانواده های معظم شهدا در برگزاری آیین ها و یادواره های شهدا در مناسبت های مختلف گفت: بسیاری از این برنامه ها به صورت خودجوش و به همت فرزندان شهدا برگزار می شود.
اکبر هاشمی ادامه داد: امسال برای هشتمین سال است که جشن پدران آسمانی همزمان با ولادت باسعادت امیرمومنان علی(ع) در 13 رجب و روز پدر در ملایر برگزار می شود.
وی بیان کرد: حدود 60 درصد از شهدای این شهرستان متاهل و دارای همسر و فرزند بودند که تمام تلاش خود را برای تکریم از خانواده های معظم این شهدا به کار بسته ایم.
به گزارش ایرنا، ملایر یک هزار و 100 شهید والامقام را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
2087/7528
انتهای پیام

نظر شما