شناسهٔ خبر: 31812816 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

فرکی: اسیر قانون نانوشته فوتبال شدیم/ چندین موقعیت را به دلیل کیفیت نامطلوب زمین از دست دادیم

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: بازی کاملا به نفع ما بود و ما یک بار دیگر اسیر قانون نانوشته فوتبال شدیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران بعد از تساوی مقابل تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار کرد: سال نو را پیشاپیش تبریک می‌گویم. بازی کاملا به نفع ما بود و ما یک بار دیگر اسیر قانون نانوشته فوتبال شدیم. تیمی که می‌تواند با تعداد گل‌های بیشتر بازی را به نفع خود به اتمام برساند این کار را نمی‌کند و پیروزی را هم از دست می‌دهد.

او ادامه داد: سه امتیاز بازی خانگی مان را به خاطر از دست دادن موقعیت هایمان از دست دادیم. عملکرد خوبی در حفظ توپ، دوندگی ایجاد موقعیت داشتیم و بعد از گل اول می‌توانستیم چند گل بزنیم که نزدیم و گل تساوی را با یک اشتباه دریافت کردیم و احتمال داشت بازنده این دیدار باشیم. از این اتفاق خوشحال نیستیم. بیشتر از همه برای بازیکنان خودم که بسیار تلاش کردند ناراحت هستم.

فرکی در مورد زمین ورزشگاه شهر قدس گفت: زمین شرایط مساعدی برای فوتبال خوب نداشت و چندین موقعیت ما به خاطر زمین خراب و آبی که جمع شده بود از دست دادیم.

او در مورد موقعیت‌هایی که قاضی و آل کثیر از دست دادند گفت: وقتی ۲ گلزن خوب در تیممان داریم و هنوز موفق به گلزنی نشده اند نشان می‌دهد نیاز است که کار بیشتری باید انجام شود و ما این کار را در تمریناتمان قطعا انجام خواهیم داد. این بازیکنان سابقه گلزنی در شرایط سخت‌تر از این را داشته اند، اما امروز در شرایط بسیار راحتی نتوانستند ۲ توپ را تبدیل به گل کنند. باید روی این موضوع کار کنیم تا از فرصت‌هایی که بدست می‌آوریم استفاده کنیم. فاصله تیم‌ها بسیار نزدیک است و نباید این فرصت‌ها را از دست بدهیم.

فرکی درمورد قضاوت داور در این دیداربیان کرد: داوری کار خود را انجام داد و اشتباه تاثیر گذاری نداشت. اگر اشتباهیم داور داشته مربوط به هر ۲ تیم است. ما داوری را مقصر نمی‌دانیم و خودمان باید توپ هایمان را گل می‌کردیم.

بیشتر بخوانید: 

پیکان ۱ - صنعت نفت ۱ / توقف شاگردان فرکی در خانه + حاشیه‌ها

ذوب آهن ۲ - استقلال خوزستان صفر/ لشگر منصوریان با ارسلان ۳ امتیاز گرفت

دست انداز وزارت ورزش برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال

انتهای پیام/

صحبت های فرکی بعد از تساوی مقابل تیم فوتبال نفت آبادان

نظر شما