شناسهٔ خبر: 31812787 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

کرانچار: دیدار با سوریه بهترین فرصت برای تیم امید بود

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال امید ایران، گفت: دیدار تدارکاتی برابر سوریه بهترین فرصت برای رفع ضعف های تیم کشورمان در آستانه مسابقات انتخابی المپیک بود.

صاحب‌خبر -

به گزارش روز یکشنبه ایرنا؛ «زلاتکو کرانچار» پس از شکست 2 بر یک تیمش در دیدار تدارکاتی برابر سوریه با بیان اینکه در فاصله پنج روز تا آغاز مسابقات انتخابی المپیک آزمایش مهمی را پشت سر گذاشتیم، اظهار داشت: باید از اشتباهاتمان در این بازی درس بگیریم و نقاط ضعف را ترمیم کنیم.
وی افزود: البته بازی امروز تحت تاثیر بارش شدید باران قرار داشت و این مسئله روی کیفیت فنی بازیکنانم تاثیر گذار بود. با این حال خوشحالم که برای نخستین بار، تمامی نفرات را دراختیار داشتیم.
سرمربی اهل کرواسی تیم ایران افزود: نتیجه این دیدار برای ما اهمیت چندانی نداشت و تلاش کردیم بیشتر نفرات تیم را به خوبی ارزیابی کنیم.
کرانچار برگزاری این دیدار را مثبت ارزیابی کرد و ادامه داد: بازیکنان تیم سوریه دراین دیدار تلاش می کردند از ضد حملات برای رسیدن به دروازه ما استفاده کنند. همانطور که سایر حریفان ما در این مرحله نیز چنین هدفی را دنبال می کنند.
رقابت های مرحله مقدماتی فوتبال در رده سنی زیر 23 سال برای صعود به بازی های المپیک 2020 توکیو، نیمه نخست فروردین ماه سال ٩٨ به میزبانی ایران برگزار می شود و تیم فوتبال امید ایران قرار است در گروه سوم و طی روزهای دوم، چهارم و ششم فروردین ماه به ترتیب به مصاف ترکمنستان، یمن و عراق برود.
ورزشی **9144**3783**

نظر شما