شناسهٔ خبر: 31812777 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: شما نیوز | لینک خبر

شوخی جنجالی احسان علیخانی و امین حیایی در برنامه عصر جدید + فیلم

هفتمین قسمت از برنامه عصر جدید، شب گذشته روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

صاحب‌خبر -
به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان : هفتمین قسمت بزرگترین مسابقه استعدادیابی ایران، شب گذشته روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

بعد از پخش ۶ قسمت از مسابقه استعدادیابی «عصرجدید»، با نمایش حیرت‌انگیز شرکت‌کننده‌های مستعد در قسمت هفتم این برنامه مهیج، هیات داوران شگفت‌زده شدند. شرکت‌کننده‌ها به رکورد‌های جهانی حمله کردند و احسان علیخانی از نگرش به استعداد در خانواده‌های ایرانی صحبت کرد.
 
شوخی جنجالی احسان علیخانی و امین حیایی در برنامه عصر جدید + فیلم

نونهالی در این برنامه گفت: استعداد یابی در عصر جدید به به معنای فهم استعداد و کمک به معرفی و کشف استعداد است و این یک اتفاق مشترک بین برنامه سازان، داوران، مردم و شرکت‌کنندگان است.

عظیمی نژاد توضیح داد: بعضی از شرکت کنندگان جایگاه خوبی داشتند؛ اما نمی‌دانم شاید دچار استرس شدند و نتوانستند به خوبی اجرا کنند.

بشیر حسینی یکی از داوران عصرجدید هم درباره صحبت‌های یک مخاطب عنوان کرد: شب گذشته یک مادربزرگ را دیدم. به من گفت: پسرم شغل خودت را تغییر بده؛ چون هر شب شش نفرین و یک دعا با تو همراه است!

حیایی هم از اتفاق خوب حضور همه مردم از نقاط مختلف کشور در برنامه عصرجدید صحبت کرد.
 

اما؛ در اولین اجراى این قسمت عصر جدید، گروه آکروبات قنبرى با نمایش شگفت‌انگیز تعادل روى نوک چاقو را اجرا کرد و با رأی مثبت داوران مواجه شدند.

دومین اجرا بر عهده درسا بادامیان بود. او که استعداد «اجرا» و «سلام کردن» در فرهنگ‌هاى مختلف را نمایش داد. داوران به خاطر تسلط خوب در اجرا به او رای مثبت دادند. اما در این بخش، علیخانی و امین حیایی با حرکتی خنده دار، به زبان تبتی با هم سلام و علیک کردند که باعث خنده حضار شد.

نظر شما