شناسهٔ خبر: 31812653 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: نسیم | لینک خبر

مظاهری: سه امتیاز دربی در این شهر می‌ماند!

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: دربی اصفهان قابل پیش‌بینی نیست اما سه امتیاز این بازی در این شهر می‌ماند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، رشید مظاهری پس از پیروزی دو بر صفر مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران گفت:بازی خوبی بود. استقلال خوزستان تیم خوبی است.در نیمه اول این تیم دو سه موقعیت گلزنی داشت که می‌توانستیم بازی را واگذار کنیم. اما خدا را شکر هم خوش شانس بودیم هم بازی را مدیریت کردیم.

وی در مورد اینکه تیم ذوب‌آهن خیلی خوب شده است، اظهار داشت: تمرینات‌مان را زودتر از همه تیم‌ها شروع کردیم، شادابی خاصی به تیم برگشته است. با آمدن کادر فنی جدید و اتفاقاتی که در تیم افتاده است، می‌توانیم در جدول لیگ تک رقمی شویم. منظورم رده نهم نیست بلکه رده پنجم و ششم است.

مظاهری در مورد شروع خوب ذوب‌آهن در آسیا گفت: وقتی تیمی مقابل الغرافه کام بک می‌کند یعنی که شخصیت دارد. این برای ما بهترین روحیه بود. الان ما آن شخصیت را داریم و به ذوب‌آهن قبلا بازگشته‌ایم و خدا را شکر می‌کنم.

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در باره بازی با سپاهان در عید نوروز و پیش‌بینی‌اش از این مسابقه گفت:‌من نمی‌توانم پیش‌بینی کنم اما می‌دانم که امتیاز این بازی در اصفهان می‌ماند. من همیشه با تمام توانم برای ذوب‌آهن بازی می‌کنم مقابل هر تیمی که باشد سپاهان، پرسپولیس یا هر تیم دیگر. حریف کار ساده‌ای ندارد اما کار ما هم یک ذره سخت است.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

برچسب‌ها:

نظر شما