شناسهٔ خبر: 31812645 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: جمهوریت | لینک خبر

علمای دین واقعیت‌ها را از طریق ابزارهای رسانه‌ای به مردم جهان بگویند

آیت‌الله نوری همدانی گفت: علمای دین قبل از آن که دشمنان، مردم را از اسلام و ایران و شیعه بترسانند، واقعیت‌ها را از طریق ابزارهای مختلف رسانه‌ای به مردم جهان بگویند.

صاحب‌خبر -

به گزارش جمهوریت ;

آیت‌الله نوری همدانی گفت: علمای دین قبل از آن که دشمنان، مردم را از اسلام و ایران و شیعه بترسانند، واقعیت‌ها را از طریق ابزارهای مختلف رسانه‌ای به مردم جهان بگویند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با آیت‌الله حسین نوری همدانی دیدار کرد در این دیدار آیت‌الله نوری همدانی دشمن‌شناسی را یکی از نیازهای تبلیغ دین برشمرد و اظهار کرد: علمای دین باید حوادثی که در زمان‌های مختلف رخ داده را رصد و خودشان را مجهز کنند تا قدم‌هایی برای پیشرفت اسلام و مبارزه با دشمن بردارند.

وی افزود: مسلمانان باید بدانند که در دنیا چه خبر است و قضاوت‌ها چگونه است و در برابر جریان‌های مقابل چه وظایفی به عهده دارند.

آیت‌الله نوری همدانی حادثه تروریستی نیوزلند را ادامه پروژه صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها در راستای اسلام هراسی دانست و ادامه داد: لازم است علمای دین قبل از آن که دشمنان، مردم را از اسلام و ایران و شیعه بترسانند، واقعیت‌ها را از طریق ابزارهای مختلف رسانه‌ای به مردم جهان بگویند.

استاد برجسته حوزه علمیه قم تصریح کرد: مسلمانان باید در برابر پیروان سایر ادیان مجهز، بیدار و هوشیار باشند.

آیت‌الله نوری همدانی وظیفه سازمان تبلیغات اسلامی را در بیدارکردن مردم، مهم دانست و افزود: رهبر معظم انقلاب در زمینه دشمن شناسی، بیانات مهمی دارند و این برای ما درس خوبی است که دوست و دشمن را بشناسیم تا بهتر در مسیر تبیین اسلام ناب گام برداریم.

انتهای پیام

برچسب‌ها:

نظر شما