شناسهٔ خبر: 31812623 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

تمام مالباختگان پرونده گلیم و گبه ۳۹ درصد از اموال خود را دریافت کردند

مدعی العموم کرمانشاه گفت: کابوس مالباختگان پرونده «گلیم و گبه» بهار آینده به پایان می‌رسد و طلب‌های آن تسویه می‌شود.

صاحب‌خبر -

به  گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،محمد حسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه ظهر امروز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص پرونده گلیم و گبه اظهار داشت: در مرحله اول به تناسب بیش از ۳۸ میلیارد تومان تا کنون به مالباختگان پرداخت کردیم.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه ادامه داد: در حال حاضر هیچ مالباخته‌ای وجود ندارد که ۳۹ درصد از اموال خود را دریافت نکرده باشد.

وی بیان داشت: در مرحله دوم که ۲۲ اسفندماه با فاصله چهار ماه از مرحله اول پرداخت شد به روش متفاوتی صورت گرفت و آن این بود که بنا به مصوبه کمیته منتخب سران قوا افرادی که رقم‌های پایین تا ۱۰ میلیون تومان را داشتند با لحاظ پول‌هایی که از متهم گرفته و ۳۸ درصدی که مرحله اول گرفته بودند تسویه کردیم.

صادقی بیان کرد: در حال حاضر ۷۰۶۷ نفر با پرداخت ۲۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در مرحله دوم به طور کامل از گردونه خارج کردیم.

وی افزود: افرادی که سپرده آن‌ها بیش از ۱۰ میلیون بوده به همه آن افراد نفری ۱۰ میلیون با کسر ۳۹ درصد به اضافه پولی که از متهم دریافت کردند، پرداخت شد.

صادقی گفت: در حال حاضر ۴ هزار و ۵۴۷ باقی مانده‌اند که طلب این افراد حدود ۷۰ میلیارد تومان است مراحل فروش اموال و تسویه کردن با این افراد به صورت جدی در دستور کار است.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه ابراز امیدواری کرد که در سه ماهه اول سال ۹۸ تمام مال باختگان به اموال خود برسند کابوس گلیم و گبه در بهار ۹۸ ایستگاه پایانی خود برسد.

انتهای  پیام/ز


در سه ماهه اول سال ۹۸ تمام مال باختگان به اموال خود برسند

برچسب‌ها:

نظر شما