شناسهٔ خبر: 31812596 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

اصفهان| مظاهری: ذوب‌آهن تک‌رقمی می‌شود؛ امتیاز دربی در اصفهان می‌ماند

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: فکر می‌کنم اگر همین روند را ادامه دهیم می‌توانیم به رتبه تک‌رقمی و حتی رده‌های پنجم یا ششم جدول لیگ برسیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، رشید مظاهری شامگاه یکشنبه و پس از پیروزی تیمش برابر استقلال خوزستان در هفته بیست و دوم لیگ برتر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خوبی بود و استقلال خوزستان هم خوب بازی کرد و حتی در چند موقعیت در نیمه نخست ممکن بود بازی را به این تیم واگذار کنیم، اما خوشبختانه هم خوش‌شانس بودیم و هم بازی را مدیریت کردیم و برنده از زمین بیرون آمدیم.

وی درباره دلیل عملکرد خوب ذوب‌آهن در هفته‌های اخیر افزود: تمرینات خود را زودتر از سایر تیم‌ها آغاز کردیم و شادابی خاصی به تیم بازگشته است. با حضور کادر فنی جدید اتفاقات خوبی در تیم افتاده و فکر می‌کنم اگر همین روند را ادامه دهیم می‌توانیم به رتبه تک‌رقمی و حتی رده‌های پنجم یا ششم برسیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: وقتی که تیمی برابر الغرافه کام‌بک می‌زند و بازی را می‌برد، نشان می‌دهد که آن تیم شخصیت دارد و پیروزی در آن دیدار به ما روحیه داد. شخصیت برد را داریم و به ذوب‌آهن گذشته بازگشته‌ایم.

مظاهری درباره دربی ششم فروردین ماه برابر سپاهان تصریح کرد: نمی‌توانم نتیجه آن بازی را پیش‌بینی کنم اما حداقل می‌دانم که امتیاز دربی در اصفهان می‌ماند.

وی درباره اینکه در دربی سپاهان را اذیت خواهد کرد یا خیر اضافه کرد: همیشه با تمام توانم برای ذوب‌آهن بازی می‌کنم و فرقی ندارد برابر سپاهان باشد و یا پرسپولیس یا استقلال.

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره اینکه به‌نظر می‌رسد اگر دربی زودتر برگزار می‌شد، سپاهان کار راحت‌تری برابر ذوب‌آهن داشت گفت: به‌نظر من کار ما در آن بازی کمی سخت است.

انتهای پیام/ح*

نظر شما