شناسهٔ خبر: 31232334 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: فردا | لینک خبر

دندانپزشک روناک ۳ ساله اراک ممنوع الکار شد

دادستان عمومی و انقلاب اراک از صدور قرار قانونی برای دندانپزشک اراکی به دلیل اتهام وارده مبنی بر مرگ کودک سه ساله خبر داد.

صاحب‌خبر -

باشگاه خبرنگاران جوان:عباس قاسمی دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: با تشکیل پرونده قضائی برای این دندانپزشک اراکی علاوه بر صدور قرار قانونی وثیقه، قرار نظارت مبنی بر ممنوع الکاری و عدم خروج از کشور نیز صادر شده است.

وی با اشاره به پلمب شدن مطب این دندانپزشک خاطی افزود: با احضار این دندانپزشک خاطی علاوه بر پلمب مطب تا صدور رأی نهایی و تصمیم گیری، قرار وثیقه صادر شده است.

دادستان اراک با اشاره به طی پروسه تحقیقات در دادسرای اراک، اظهار کرد: پس از تعیین تکلیف کودک دوم "امیرعلی" که در حالت کما بسر می‌برد و با انجام تحقیقات لازم در دادسرا، پرونده این دندانپزشک برای صدور حکم به دادگاه ارجاع داده می‌شود.

وی با تاکید بر این‌که مراحل تحقیقاتی پرونده در دادسرا در شرف اتمام است، تاکید کرد: با تکمیل مراحل تحقیقاتی بزودی پرونده جهت تصمیم گیری و صدور حکم به دادگاه می‌رود.

قصور این دندانپزشک در شهریور ماه امسال روناک را در آستانه تولد سه سالگی به دست مرگ سپرد و در بهمن ماه امسال امیرعلی را هم به کما برد.

نظر شما