شناسهٔ خبر: 31171581 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

شهردار تهران مطرح کرد

اختلال در تحقق درآمدهای شهرداری ها با وجود شرایط سخت اقتصادی

شهردار تهران گفت: در شرایط نامطلوب اقتصادی درآمدهای شهرداری ها با اختلال روبه رو می شود و تلاش می کنیم که در همین شرایط بتوانیم به مردم خدمات بهتری ارائه دهیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، پیروز حناچی ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به اینکه شهرداری به دنبال آسان تر کردن شرایط سخت اقتصادی برای مردم است، بیان کرد: ایجاد 24 میدان میوه و تره بار از جمله اقدامات صورت رفته در این زمینه است. اقلام در این مراکز با 30 تا 40 درصد تخفیف در این مراسم شرکت کنند.

وی با بیان شهرداری تهران متاثر از شرایط اقتصادی است اظهار کرد: در خصوص شب عید نیز برنامه ریزی داریم تا به مردم فشار کمتری وارد شود.

شهردار تهران به همزمانی ایام فاطمیه و چهلمین سالگرد پیروزی  انقلاب اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: در این ایام تلاش شد که در ایام فاطمیه چهره شهر متناسب با مراسم های عزاداری باشد و پس از آن نیز شهر با توجه به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تزیین شد.

وی با اشاره به برنامه شهرداری برای ساماندهی کارتن خواب ها خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم که کارتن خواب ها و افراد بی خانمان در فصل سرد زمستان سرپناه داشته و رسیدگی لازم صورت گیرد.

حناچی با اشاره به اینکه شهرداری ها به بودجه های دولتی وابسته نبوده و خودشان کسب درآمد می کنند یادآور شد: در شرایط نامطلوب اقتصادی درآمدهای شهرداری ها با اختلال روبه رو می شود و تلاش می کنیم که در همین شرایط بتوانیم به مردم خدمات بهتری ارائه دهیم.

انتهای پیام/2258

نظر شما