شناسهٔ خبر: 31171558 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: آنا | لینک خبر

سردار طاهری خبر داد:

هلاکت یک شرور مسلح در ایرانشهر

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان از درگیری یگان‌های عملیاتی پلیس با اشرار مسلح در ایرانشهر و هلاکت یک شرور خطرناک خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری پلیس، سردار احمد طاهری گفت: شب گذشته مأموران پلیس امنیت عمومی در پی کسب خبری مبنی بر تردد چند شرور مسلح با یک دستگاه پژو 405 در محور سرباز- ایرانشهر، بلافاصله وارد عمل شدند.

وی افزود: مأموران انتظامی با کنترل این محور اشرار را که با یک دستگاه خودرو پژو 405 پلاک مخدوش در تردد بودند شناسایی و به‌صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

طاهری تصریح کرد: پس از طی مسافتی دو دستگاه خودرو پژو دیگر نیز به این خودرو ملحق و با تحویل بسته‌ای مشکوک به درب یک منزل مسکونی در یکی از روستاهای این محور به سمت شهر بمپور ادامه مسیر دادند.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: یکی از تیم‌های انتظامی با هماهنگی مقام قضائی منزل را بازرسی و ضمن دستگیری یک نفر از محل یک قبضه کلاش تاشو، یک قبضه اسلحه شکاری تک لول و ۱۵ عدد فشنگ شکاری کشف کردند.

وی عنوان کرد: تیم‌های عملیاتی پلیس که در محور بمپور در تعقیب اشرار بودند پس از طی مسافتی با آنان درگیر شدند که در این عملیات ضمن متوقف کردن یکی از خودروها یکی از اشرار به هلاکت رسید.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: در بررسی سوابق فرد به هلاکت رسیده و همدستش که دستگیر شده بود، سوابقی از قبیل درگیری با مأموران پلیس، حمل و نگهداری سلاح و مهمات غیرمجاز، ایجاد رعب و وحشت در بین مردم و حمل و نگهداری مواد مخدر وجود دارد.

طاهری با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای متواری این باند خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با تلاش شبانه‌روزی و توان رزمی و عملیاتی کارکنان خود با افرادی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را برهم زنند اجازه جولان نخواهد داد و عرصه را بر آن‌ها تنگ خواهد کرد.

انتهای پیام/4076/

نظر شما