شناسهٔ خبر: 31171506 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: صنعت بیمه | لینک خبر

بیمه سامان به سراغ اکوسیستم استارت آپ های حوزه گردشگری رفت

صاحب‌خبر -
  صنعت بیمه -شرکت بیمه سامان در ادامه حمایت های خود از استارت آپ ها و نیز در راستای توسعه کانال های فروش خود، اين بار اكو سيستم استارت آپ هاي حوزه گردشگري را هدف قرار داده است.
به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه ، امروز و در حاشیه دوازدهمين نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع وابسته که در محل نمایشگاه های دائمی بین المللی تهران برگزار شد، شرکت بیمه سامان و اپلیکیشن «سفر نما» یک قرارداد همکاری امضا کردند.

این اپلیکیشن یک استارت آپ حوزه گردشگری است که خدمات بیمه مسافرتی را هم به صورت آنلاین می فروشد. در این قرارداد، تامین پوشش های بیمه ای مورد نیاز کاربران اپلیکیشن «سفر نما» به صورت دیجیتال و وب سرویس توسط شرکت بیمه سامان تعهد شده است.

«سفر نما» تصاویر و فیلم های سه بعدی قابل توجهی از مناطق گردشگری داخلی و خارجی با ترجمه به 10 زبان زنده دنیا در اختیار مخاطبانش قرار می دهد. این اپلیکیشن علاوه بر امکان فروش بلیت انواع تورهای گردشگری، اطلاعات لازم برای سفر به اقصی نقاط جهان از قبیل شرایط سفر، امکانات لازم برای سفر، نقاط دیدنی، مسیرهای رفت و برگشت و ... را نیز ارائه می کند.

«سفر نما» بر پایه هوش مصنوعی نوشته شده و در جهت حمایت از محصولات دانش بنیان به عنوان طرف همکار با شرکت بیمه سامان انتخاب شده است.

برچسب‌ها:

نظر شما