شناسهٔ خبر: 31171503 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرگزاری دانشجو | لینک خبر

از امروز؛

۲۰۰ دانشجو مازندرانی در المپیاد ورزشی با یکدیگر رقابت می‌کنند

دومین دوره المپیاد ورزشی ویژه دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان مازندران با حضور ۲۰۰ ورزشکار که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری آغاز به‌کار کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دومین دوره المپیاد ورزشی ویژه دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان مازندران با حضور ۲۰۰ ورزشکار که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری آغاز به کار کرد.

کاظم غفارپور، مسئول تربیت بدنی سپاه استان مازندران در مراسم دومین دوره المپیاد ورزشی ویژه دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان مازندران گفت: ایجاد فضای پرنشاط و سالم در دانشگاه‌های مازندران، تقویت رفتار و منش پهلوانی و تقویت روحی تعاون، سه هدف مهم در این دوره از المپیاد است.

کاظم غفارپور با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی ساری برای برگزاری دومین المپیاد ورزشی دانشگاه‌های مازندران اعلام ‏آمادگی کرد، مطرح کرد: با توجه به امکانات خوب ورزشی، واحد ساری میزبانی این المپیاد را به ‏عهده گرفت و در این دوره ۲۰۰ ورزشکار از امروز در رشته‌های دارت، تیراندازی با تفنگ بادی، آمادگی جسمانی دو و میدانی، سیمولاتور در بخش برادران و رشته‌های دارت، تیراندازی با تفنگ بادی، آمادگیجسمانی و تیر و کمان در بخش خواهران برای کسب مقام‌های برتر ‏به مدت دوروز به رقابت میپردازند.

سیدامیر ساداتی کرمی، سرپرست اجرایی دومین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های استان مازندران نیز اظهار کرد: نشاط، پویایی و ارتقای توان جسمانی دانشجویان بسیجی استان همراه با ‏فعالیت‌های فرهنگی، مذهبی و اعتقادی و معرفی ورزشکاران برتر برای حضور در مسابقات کشوری و بین المللی هدف دومین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان بسیجی مازندران است و امیدواریم دانشجویان ورزشکار در ‏رقابتی سازنده و مفید به نتایج مطلوب و مورد نظر خود در این المپیاد دست یابند.

سیدامیر ساداتی کرمی تصریح کرد: ستاد المپیاد و ‏کمیته اجرایی برای اسکان، فعالیت‌های فوق برنامه فرهنگی و دعوت از داوران و سرپرستان مجرب تمام تلاش خود را ‏بهکار گرفتند تا این دوره بهخوبی برگزار شود. ‏

لازم به ذکر است، دومین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان مازندران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور ۲۰۰ دانشجوی ورزشکار، صبح امروز به مدت دو روز به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی ساری آغاز بهکار کرد. ‏

نظر شما